Господарська візок: види, вимоги, застосування.

Візок, яка використовується в господарських потребах, девайс досить цікавий. З одного боку, вона за формою своєї нестандартна, з іншого, візок - корисна річ як в будинку, так і на присадибній господарстві. Але щоб вона приносила реальну користь, необхідно дуже чітко розуміти, для чого ж найчастіше використовується така візок і як правильно її потрібно вибирати.
Господарські візки з'явилися вже досить давно. Винайдені вони були для переміщення вантажів на досить великі відстані без прикладання особливих зусиль. Незважаючи на те, що у всіх візків одна основна задача, досі не вщухають суперечки, що ж саме можна називати господарської візком. Одним видом користуються господині для перевезення продуктів з ринку до будинку. Інші експлуатуються чоловіками для перевезення будматеріалів, наприклад, на дачі. Основна відмінність у кількості коліс. Вони бувають одно-, дво-, три- і чотирьохколісними. Зазвичай щоденним попитом в побуті користуються компактні двоколісні моделі, до яких додається містка сумка.

Господарська візок: особливості

Основна особливість господарської візки - вона складна. Пов'язано це з тим, що такий девайс повинен бути компактним, щоб не займати в будинку багато місця. Сучасні моделі мають, як мінімум, 2 коліщатка. Часто такі володіють м'яким приводом і підвищеною прохідністю. Все це сприяє тому, що візок при русі не скрипить, не шумить, і не дзвенить.
одноколісному моделі особливою популярністю не користуються за рахунок своєї нестійкості. Вони в дорозі накреняли і повертаються довільно, залежно від рельєфу дороги.
Сьогодні найчастіше випускають не тільки раму (яка зазвичай і мається на увазі, коли розмова заходить про візок), але ще й сумку. Тканинна ємність дозволяє перевезти велику кількість важких побутових вантажів, типу продуктів, коробок з пральним порошком та ін. Крім того, що сама сумка досить місткості, вона ще має і велику кількість клапанів і кишень, в яких також додатково можна розмістити невеликі грузи.Плюс такий господарської візки в тому, що сумка при необхідності від'єднується, і візок стає придатною для перевезення вантажів масою до 60 кг.

Вимоги, які пред'являються господарській сумці

Фахівці висувають цілий ряд вимог до господарської візку. В список входять: - компактність; - міцність; - легкість; - невелика стоімость.Компактность візки забезпечується за рахунок складних елементів. Сьогодні вона спроектована так, що складаються практично всі частини такого девайса. Причому додавання відбувається досить легко, буквально одним легким рухом руки - все разом: і колеса, і ручка, і сама платформа, швидко з'єднуються воєдино. Візок стає настільки компактною, що вона досить легко поміщається на полицю або стає між шафою і стіною в квартирі.
Вважається, що складна конструкція недовговічна, т.к. регулярне складання її призводить до швидкого зносу деталей. Насправді, сьогодні візки проектують так, що саме складна конструкція довговічніша.
Міцність, природно, також повинна бути на висоті. Адже якщо візок буде розсипатися і втрачати деталі на ходу, виникнуть серйозні проблеми.Небольшой вага візка - обов'язкова умова. В іншому ж випадку втрачається весь сенс. Не будеш же тягати на собі зайвий вантаж на додаток стерпного веса.Естественного, що у такого корисного господарського предмета обов'язково повинна бути бюджетна вартість. Адже за великі гроші такі сумки-візки брати ніхто не буде. Адже окупність її тоді буде вкрай низькою.

З чого виготовлені господарські візки

Зазвичай, як кажуть фахівці, візки виготовляються із сталевої труби. Іноді зустрічаються моделі, що відлиті з алюмінію. Плюс останніх у тому, що вони на порядок легше всіх інших. Але багаторічний досвід показав, що сталевий остов набагато краще і надійніше, ніж інші варіанти. Колеса у таких платформ звичайної з литої гуми. Це пов'язано з тим, що візок має бути стійкою і надійною, а литий матеріал повністю виключає варіант проколу колеса. Крім того, у коліс є кулькові підшипники, що сприяють більш м'якому ходу.Еслі візок йде в комплекті з сумкою, також варто поцікавитися, з чого виготовлена і вона. Як правило, сумка зшита з прорезененою тканини. Має два надійних кріплення, які сприяють більш правильному закріпленню її на остові візки. На такому господарському девайсе легко можна перевозити близько 50 кг, а іноді й більше.

Як вибрати відповідну господарську візок

Вибрати візок не так складно, як здається. Для цього бажано поїхати в спеціалізований магазин, де представлено досить велику кількість моделей. Виберіть спочатку ті візки, які влаштують вас найбільше за зовнішнім виглядом. Потім перевірте, наскільки вони зручні у використанні. Просто покатайте їх і подивіться, як відгукуються колеса на ваші рухи. Якщо виникають будь-які труднощі, краще від придбання такого примірника отказаться.Также обов'язково зверніть увагу, наскільки зручна ручка візка. Адже возити її доведеться саме за ручку. І якщо вона надто тонка або врізається в кисть, така візок зручною ніколи не стане.