Як зробити плитку.

Плитку для доріжок на власній ділянці можна виготовити самостійно. За ціною це виходить набагато дешевше. Після того як ви повністю забезпечите себе плиткою, можете відкрити невеликий бізнес з її продажу. Необхідно придбати однофазний майданчикові вібратор.
Вам знадобиться
  • -вібратор однофазний
  • -форми для плитки
  • -труби і швелер
  • -цемент
  • -пісок
  • -дрібний щебінь
  • -бетономешалка
  • -пластіфікатор
Інструкція
1
Встановіть міцний каркас, виготовлений з куточка. На нього приваріть міцні пружини. Знадобиться 4 штуки. На пружини - квадратну трубу 20х20. Вийде стіл. Якщо стіл потрібно буде посилити, то додатково приваріть швелер. Під столом, в його середній частині закріпіть зварюванням вібратор. Необхідно розрахувати вагу столу. Він повинен бути важче, ніж плитка, яку ви збираєтеся виготовляти.
2
Форми для плитки ви можете придбати в магазині або виготовити самостійно з листа заліза. Залізо для форм візьміть товсте. Можете зробити їх з аркуша товстої нержавійки, але великої необхідності в цьому немає.
3
Розчин можна робити різний, по вашому розсуду. Пісок + цемент або пісок + цемент + щебінь. Візьміть 3 відра дрібного щебеню, 3 відра річкового піску, 1 відро цементу марки 400. Додайте 300 мл пластифікатора. Воду лийте поступово, розчин не повинен бути рідким. Якщо ви хочете зробити кольорову плитку, то додайте бетонний барвник бажаного кольору і інтенсивності.
4
Змастіть форми машинним маслом. Залийте розчин, включите вібратор. Для висихання протримаєте плитки добу в приміщенні, потім винесіть на сонці. Після прогріву їх простіше виймати. Можете встановити штучний прогрів. Маленькі плитки досить прогріти 3 хвилини у воді 70-80 градусів. Це збільшує термін служби плитки.
5
Розмір плитки ви можете виготовляти за власним бажанням.
6
Лити плитку у форми можна і не маючи вібратора. Після заливки необхідно ретельно утрамбувати розчин, для виходу бульбашок, які при застиганні зменшують термін служби плитки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KRh2Kem13OQ