Як з пластиліну зліпити динозавра.

Ліплення з пластиліну вчить дитину планувати діяльність, розвиває посидючість і дрібну моторику. Якщо ви хочете провести час з користю, спробуйте разом з малюком зліпити фігурку динозавра. Така спільна творча робота приносить радість як батькам, так і дітям. Фігурка доісторичної тварини відмінно прикрасить настільну колекцію виробів.
Вам знадобиться
  • - кольоровий пластилін;
  • - дерев'яна або пластмасова дощечка;
  • - паличка або ніж.
Інструкція
1
Підготуйте пластилін для ліплення, вибравши шматки відповідного кольору. Для фігурки динозавра більше підійде зелений матеріал, але ви можете проявити фантазію і додати доісторичного тварині інше забарвлення, наприклад, коричневу або фіолетову.
2
З шматка пластиліну сформуйте велику кульку для тулуба, дві кульки поменше - для голови і хвоста. Ще чотири пластилінових кульки знадобляться для лап. Зазвичай динозавра зображують з більш масивними задніми лапами і маленькими передніми.
3
Заготовки, з яких будуть зроблено тулуб, голова і хвіст злегка прокатайте на столі або дощечці, щоб вони вийшли звуженими. Кулькам, призначеним для лам звірятка, надайте форму витягнутих ковбасок.
4
З'єднайте тулуб з головою і ретельно пропрасуйте пальцями місце з'єднання. Зробіть шию трохи подовженою. Тепер можна приладнати до тулуба хвіст і також загладити місце з'єднання. Витягніть хвіст до потрібної довжини.
5
По черзі призначте до корпусу динозавра лапи. Передні кінцівки повинні перебувати під тулубом, а задні можна прикріпити з невеликим нахлестом, що дозволить імітувати опуклі стегна тварини. Якщо ви впевнені у своїх творчих здібностях, спробуйте додати динозавру рух, зобразивши фігурку в динаміці.
6
Приробити динозавру великі виразні очі, що контрастують по відтінку з основним кольором. На спині звірятка можна зробити вирости з того ж пластиліну або з відповідних за розміром насіння соняшнику або гарбуза. Паличкою або ножем зробіть з боків тулуба луску. Прорисуйте також гострим предметом пальці на лапах і виконайте на морді невеликі дірочки - вони будуть зображувати ніздрі.
7
Ще раз критично огляньте своє творіння. Якщо потрібно, пригладьте місця стиків між окремими деталями. Помістіть пластилінового динозавра на підставку мул щільного картону. Зручну підставку можна зліпити і з пластилінової коржі. Тепер ваша фігурка знайшла завершений вигляд.