Як прописати в автозавантаження.

Якщо ви часто встановлюєте й тестируете програми, і вам знадобилося прописати декілька програм в автозагрузку , необов'язково встановлювати стороннє програмне забезпечення. Можна, цілком, обійтися стандартними способами додавання виконуваних файлів в меню автозавантаження.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Regedit.
Інструкція
1
Найпростішим способом додавання елементів в меню автозавантаження є ручне додавання ярликів. Для того щоб додати вручну ярлик програми в меню автозавантаження, необхідно натиснути меню «Пуск» - вибрати пункт «Програми» - натисніть правою кнопкою на рядку «Автозавантаження» - «Відкрити».
2
У папці, можна скопіювати необхідний ярлик або скористатися створенням ярлика в цій папці. Натисніть правою кнопкою на порожньому місці цієї папки - виберіть «Створити» - «Ярлик».
3
У новому вікні натисніть кнопку «Огляд» і вкажіть шлях до виконуваного файлу - натисніть кнопку «Відкрити» - потім натисніть кнопку "Далі".
4
Введіть назву вашого ярлика - натисніть кнопку «Готово». У цій папці вами був створений ярлик.
5
Для додавання елементів в автозагрузку є спосіб поскладніше. Він пов'язаний з редагуванням реєстру. Якщо добре розібратися, то цей спосіб здасться вам не менш легким, ніж попередній. Натисніть меню «Пуск» - виберіть пункт «Виконати» - введіть команду regedit - натисніть "ОК".
6
У вікні програми, в лівій частині, ви побачите папки реєстру. Пройдіть по наступному шляху: [HKEY_CURRENT_USER Software Microsoft Windows CurrentVersion Run]. У цій папці містяться програми, які запускаються тільки при вході поточного користувача в операційну систему. Приміром, для того щоб додати в автозагрузку ярлик програми Notepad ++, ви повинні додати ключ такого змісту: "Notepad ++. Exe"="C: Program FilesNotepad ++ otepad ++. Exe".
Прописати програму в автозагрузку нескладно. Більш того, вже створена маса утиліт, які допомагають спростити цей процес. Параметри автозавантаження знаходяться в реєстрі, і замінити ці дані можна без проблем.
Вам знадобиться
  • Програма, яку потрібно помістити в автозавантаження.
Інструкція
1
За автозагрузку програм для якогось окремого користувача відповідають ключі реєстру в [HKEY_CURRENT_USER Software Microsoft Windows CurrentVersion Run], за запуск якоїсь програми для всіх користувачів - [HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Microsoft Windows CurrentVersion Run]. Щоб внести якусь програму до реєстру досить запустити regedit.exe (C: \ WINDOWSSystem32egedit.exe), знайти відповідний ключ, додати в нього запис типу "FIREFOX.EXE"="C: Program filesMozillafirefox. exe "(для прикладу -" НАЗВА виповнюється ПРОГРАММИ.EXE "="Шлях до неї ").
2
В Windows існує спеціальна папка "Автозавантаження", де також знаходяться ярлики запускаються при старті програм. Досить туди помістити ярлик програми, яку б хотілося бачити при завантаженні Windows і після наступного перезавантаження вона з'явиться. Папка "Автозавантаження" знаходиться в C: \ Documents and SettingsAll Users (Ім'я користувача) Головне менюПрограммиАвтозагрузка.
3
Існують сторонні програми і твікери системи, які дозволяють так само змінити список програм, що знаходяться в автозавантаженні. Даних програм є безліч, хотілося б відзначити одні з найбільш популярних - це CCleaner (чистить систему і має альтернативні опції настройки Windows), Total commander (файловий менеджер). Обидві програми досить зручні у використанні і мають достатній набір налаштувань для зміни даних реєстру і автозавантаження.
Зверніть увагу
Не варто прямо редагувати ключі реєстру Windows, це може привести до краху системи. Редагуючи ключі реєстру, слід бути обережним.