Як вивести жуків.

Ви випадково побачили на домашніх меблів маленькі отвори, в яких мається жовта пил і дрібна стружка? Справа погано - вам доведеться боротися з жуком-точильником. Чим раніше ви виявите цього маленького шкідника, тим більше шансів на те, що вам вдасться його позбутися. Щоб вивести жуків, вам знадобиться для початку розправитися з їх личинками.
Вам знадобиться
  • - вазелінове масло;
  • - віск або парафін;
  • - скипидар;
  • - гас;
  • - розчин фтористого натрію .
Інструкція
1
Огляньте пошкоджену жуками меблі. Якщо отворів багато, промажьте всю уражену жуками поверхню м'якою кистю, змоченою в вазеліновій олії. Це засіб відмінно підходить для обробки тих предметів меблів, які пов'язані зі зберіганням харчів. Якщо отворів не надто багато, ввести масло можна за допомогою звичайної піпетки або медичного шприца.
2
З особливою ретельністю обробіть стики між окремими деталями і пази, адже саме там жуки воліють відкладати свої личинки. Виявлені отвори заповніть вазеліновим маслом по самі вінця, а потім акуратно закладіть теплим парафіном або воском. Замурувавши таким чином личинки, ви можете бути впевнені, що в цих проблемних місцях жуки більше не з'являться.
3
Через два-три тижні повторіть обробку. Якщо по закінченні місяця ви побачите, що нових слідів від діяльності шкідників не з'явилося, обробка пройшла успішно. Якщо ж в меблів з'явилися нові отвори, вам доведеться виконати процедуру неодноразово. Боротьба з жуками - справа дуже трудомістка і непроста.
4
Для посилення ефекту додатково протріть уражену поверхню меблів складом, що включає в себе три частини скипидару і одну частину парафіну. Розведіть склад в невеликої ємності і дайте йому настоятися перед використанням за призначенням.
5
Щоб згодом не допустити появи жуків, регулярно проводите профілактику. Паркетні підлоги рекомендується натирати розчином фтористого натрію. Цим же складом слід періодично протирати ті частини меблів, які не покриті лаком і фарбою.
6
Використовуйте також обробку дерев'яних деталей домашньої обстановки антисептичними складами, які можна придбати в магазинах, що торгують будівельними матеріалами. Додатковим заходом буде своєчасна вологе прибирання в будинку і щоденне провітрювання приміщень. Тоді жук-точильник буде вам не страшний.