Як змінити джинси.

Джинси - обов'язковий предмет в гардеробі сучасної дівчини. Якщо ці брюки з щільної тканини зносилися, вийшли з моди або просто набридли, їх легко можна переробити, використовуючи мінімальні навички шиття.
Вам знадобиться
  • - ножиці;
  • - відбілювач з хлором;
  • - каструля;
  • - застібки-блискавки;
  • - швейна машинка ;
  • - заклепки;
  • - стрази, аплікації, паєтки, бісер;
  • - терка;
  • - бритва.
Інструкція
1
Джинси, що втратили форму і витягнулися на колінах, найкраще переробити в шорти. Для цього просто обріжте штанини на бажану довжину. Краю шорт можна застрочити на машинці, а можна їх залишити необробленими. Щоб домогтися модного обшарпаного краю, висмикніть декілька ниток вздовж зрізу.
2
Змініть колір своїх старих темно-синіх або чорних джинсів. Зробіть модні джинси-варенки. Скрутіть брюки, міцними нитками зав'яжіть на них вузли в довільних місцях, щоб колір змінювався нерівномірно. Візьміть велику каструлю, наповніть її водою, додайте будь відбілювач, що містить хлорку. Покладіть джинси в киплячу воду і варіть 15-20 хвилин. Після цієї процедури брюки необхідно прополоскати в холодній воді, щоб видалити залишки хлорки.
3
Прикрасьте набридлі джинси-скинни модними розрізами із застібками-блискавками. Розріжте штанини на 10-15 см спереду, ззаду чи збоку. У верхній частині зробіть горизонтальний надріз рівний ширині застібки-блискавки. Загніть всередину тканину з боків розрізу. Шпильками зафіксуйте блискавку і акуратно пристрочите її на машинці.
4
Класичні джинси можна перетворити на ультрамодну річ, якщо поставити на них заклепки або трендові шипи. Таким чином можна прикрасити кишені або бокові шви. Заклепками з гострими зубчиками на звороті проколюють тканину і затискають зубчики з виворітного боку. Заклепки із засувкою затискаються спеціальними щипцями.
5
Умільці можуть спробувати прикрасити джинси вишивкою гладдю або хрестом. Використовуйте заплатки з яскравих клаптів або готові тканинні аплікації, щоб створити оригінальні брюки в стилі бохо. Джинси, прикрашені паєтками, стразами або вишивкою з бісером, перетворюються в яскраву, гламурну річ.
6
Створіть модні потертості і дірки на старих джинсах. Стильні потертості можна зробити, якщо потерти стегна теркою з зазубреними отворами. Паралельні дірки зробіть бритвою. Краї розрізів обтрепіте, використовуючи терку.