Як відстежити пошту.

Здавалося б, інформаційний вік несе в собі безліч змін в наше життя. Слово «інтернет» тепер не викликає здивування навіть у людей старшого віку. Все частіше на сайтах знайомств і деяких соціальних мереж можна побачити анкети тих, хто знаходиться вже на пенсії. І це зрозуміло, спілкуватися по мережі інтернет виходить дешевше, ніж пересилати один одному листи. Сьогодні ви можете замовити квитки на поїзд через мережу інтернет, а Президент Росії висловився негативно про тих чиновників, чиї пізнання в інтернеті будуть мінімальні, адже це майбутнє країни.
Вам знадобиться
  • Онлайн-сервіс від «Пошти Росії».
Інструкція
1
Якщо продовжувати цей ряд нововведень, то згадаємо про те, що з'явилося замовлення таксі допомогою програми icq. Цей список може тривати ще довго. Але «Пошта Росії» зробила великий крок, удосконаливши свій сайт. На офіційному сайті з'явився сервіс по «Відстеження поштових відправлень». Приміром, відправили ви листівку, рекомендований лист або яку-небудь посилку - зайдіть на сайт «Пошти Росії» і дізнайтеся, де саме ваше послання зараз знаходиться.
2
Будь-яка ваша відправка якого-небудь об'єкта з пошти з вказаною цінністю може відслідковуватися. Кожному об'єкту присвоюється свій номер, який складається з 14 цифр - свого роду ідентифікатор. Він має такий вигляд: 124 349 (62) 383 614. Цей код вказується на чеку, при здійсненні замовлення на пошті. Тому зберігайте всі чеки, які ви приносите з пошти. Це може вам допомогти в пошуку потерявшейся посилки або бандеролі.
3
Отже, ви отримали чек, а об'єкт ще не отримано вашим адресатом. Зайдіть на сайт «Пошти Росії» - виберіть розділ «Поштові послуги» - «Відстеження поштових відправлень».
4
На сторінці, введіть код з вашого чека в поле «Поштовий ідентифікатор» - натисніть кнопку «Знайти». Внаслідок скоєних дій, перед вами з'явиться зведена інформація про об'єкт, інформацію якого ви запросили.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rScXhEEfxaU