Цілющі властивості чаю пуер.

Пуер - представник чайного сімейства - родом з Китаю. Він володіє неймовірним смаком і бадьорить ефектом, а також приголомшливими цілющими властивостями. Причому, як і вино, він творчо взаємодіє з часом: його цінність з віком збільшується.

Корисні властивості пуеру

Цей дивовижний чай допомагає концентрувати увагу, прояснює хід думок, тому людям розумової праці рекомендують включити пуер в список споживаних напоїв. А ще пуер допомагає тримати організм у тонусі протягом довгого часу без шкоди для вашого здоров'я.
Чашка пуеру після прийому їжі допоможе впоратися з тяжкістю в шлунку і переварити жирну їжу.
Крім того, пуер - дієвий засіб для бажаючих скинути кілька кілограмів зайвої ваги. При регулярному споживанні цього цілющого напою за порівняно короткий проміжок часу ваша фігура стане стрункою і красівой.К корисним властивостям цього китайського чаю можна віднести його здатність чистити печінку. Як відомо, саме печінка руйнує, знешкоджує і виводить з організму токсини і отрути, що надходять ззовні, і токсичні сполуки проміжних і кінцевих продуктів харчування, тому неважко уявити собі, в якому стані вона знаходиться у середньостатистичного дорослої людини. Так от, пуер очищає печінку і допомагає нормалізувати її роботу, а тому цей цілющий чай можна сміливо звести в ранг найбільш корисних напітков.Поскольку пуер чистить організм від холестерину, він є прекрасним помічником в лікуванні гіпертонії. По суті, він - альтернатива лікарським препаратам, що нормалізує тиск.
Для заварювання пуеру краще використовувати скляний або фарфоровий чайник.
А ще пуер незамінний для людей, які страждають цукровим діабетом: він знижує рівень цукру в крові і допомагає підтримувати його в норме.Целебние дії пуеру поширюються навіть на людей з алкогольною залежністю. Цей лікувальний напій допомагає покінчити з згубною пристрастю і почати інше життя. Та й до того ж пуер виводить з сильного сп'яніння (аж до повного протверезіння) Разом з тим, пуер вживають як протизапальний засіб, «ліки», що нормалізує зір і поліпшує стан зубів. Також цей лікувальний напій рекомендують при душевному розладі і депресії.

Як вибрати пуер

Аромат пуеру високої якості може мати фруктові нотки, наприклад, чорнослив або інжир. У деяких випадках (зазвичай це Шен пуер) чай має квітковим ароматом. Класичні сорти віддають землистий - льоховий смак. Пресоване сировину високоякісного пуеру не має пилу і занадто дрібних листочків. Тут присутні нирки - великі світлі (білі або жовті) листочки.