Як за день вивчити іспит.

Студенти і випускники шкіл часто стикаються з тим, що в короткі терміни їм необхідно підготуватися до іспиту. Але, на жаль, не кожен здатний правильно розподілити свій час і вивчити іспит за один день. Слідуючи нескладним радам, можна не тільки добре підготуватися до іспиту, але і здати його цілком успішно, у деяких випадках на відмінну оцінку.
Інструкція
1
Підготуйте весь необхідний матеріал для підготовки. Це можуть бути лекції, формули, приклади задач, креслення, ескізи. Заздалегідь знайдіть список питань або список тем, які ви повинні обов'язково охопити під час підготовки. Особливу увагу приділіть тим темам, які були дані викладачем для самостійного вивчення. Саме вони часто трапляються в екзаменаційних білетах і тестах.
2
Напишіть для себе невелику шпаргалку. У цій шпаргалці відобразіть все те, що вам здається важким для запам'ятовування. У критичний момент на іспиті це вас врятує, як ніколи. Якщо вам належить скласти технічну дисципліну, опрацювати в чернетках або в тій же шпаргалці малюнки і креслення.
3
Не хвилюйтеся, якщо на підготовку у вас залишилося буквально кілька годин. Ні в якому разі не нехтуйте сном перед іспитом, на сон можна відвести хоча б 5 годин. Не вживайте перед здачею іспиту заспокійливі засоби, вони сповільнюють розумові процеси і гальмують роботу головного мозку.
4
Не читайте і не вчіть лекції в тій послідовності, в якій вони у вас записані в зошиті. Краще вчити через тему, а те, що пропустіть, надолужите, якщо залишиться час. Студенти вважають, що це один з найкращих варіантів підготовки.
5
Під час підготовки не відволікайтеся і виключіть будь-які контакти з навколишнім світом. Вимкніть мобільні телефони, не заходьте в соціальні мережі, так як на це, як правило, витрачається величезна кількість часу. Ви встигнете поспілкуватися з вашими друзями і після здачі іспиту, а зараз вашою основною метою є неотрицательная оцінка ваших знань. Адже ви напевно не хочете ходити на перездачу ще тривалий час.