Як себе вести в солярії. Як часто міняють лампи солярію.

Засмагла шкіра виглядає дуже красиво і привабливо, тому багато представниць прекрасної статі відвідують солярій в будь-який час року. Щоб ефект від даної процедури був позитивним, необхідно дотримуватися деяких правил.
Інструкція
1
Необхідно повністю переконатися в тому, що засмага в солярії вам не протипоказаний. Для цього потрібно звернутися за консультацією до фахівця. Сонячні ванни можуть бути протипоказані при прийомі деяких лікарських препаратів. Це транквілізатори, антидепресанти, болезаспокійливі нестероїдні препарати та антибіотики. Слід бути обережними із засмагою, якщо на вашому тілі є велика кількість родимок.
2
Щоб не нашкодити собі в солярії і отримати хороший загар, слід вибрати хороший салон, в якому фахівці поцікавляться про наявність протипоказань і завжди дадуть цінні рекомендації щодо застосування спеціальної косметики, складуть графік тривалості процедури з урахуванням типу шкіри. Поцікавтеся, як часто міняють лампи в солярії. Вам повинні дати повну інформацію і надати відповідні документи (акти про проведення робіт по заміні ламп). В ідеалі лампи повинні змінюватися через кожні 200-500 годин роботи.
3
За день до відвідин солярію очистіть шкіру від ороговілих лусочок за допомогою скрабу. Завдяки цьому загар вийде рівномірним і ляже краще. Ні в якому разі не робіть глибокий пілінг і чистку обличчя перед прийомом сонячних ванн. Перше відвідування солярію не повинно тривати більше 3-5 хвилин, шкіра повинна звикати поступово до ультрафіолетового випромінювання. Для отримання бажаного результату одного походу в салон буде недостатньо, необхідно зробити 6-8 таких процедур. Час перебування в кабінці має поступово збільшуватися, але не перевищувати в підсумку 10 хвилин.
4
Не користуйтесь перед походом в солярій духами і декоративною косметикою. Креми можуть містити захисні елементи, що протистоять ультрафіолетовим променям. Зніміть перед засмагою всі прикраси. Нанесіть на тіло спеціальний зволожуючий крем для засмаги в солярії, його можна придбати безпосередньо в салоні або косметичному магазині.
5
Перед заходом в кабіну солярію надіньте шапочку, яка призначена для захисту волосся від випромінювання. Жінкам також дуже важливо захистити груди, так як шкіра на ній досить тонка, сприйнятлива до різних факторів. В салонах пропонують придбати спеціальні накладки на соски - стикини. Не забувайте також про очі, завжди надягайте окуляри, які захищають сітківку очей від ультрафіолету. Контактні лінзи слід обов'язково знімати. Після закінчення процедури нанесіть на шкіру спеціальний зволожуючий крем після засмаги в солярії.