Як навчитися в'язання.

В'язані речі завжди користувалися і користуються величезною популярністю. Але, на жаль, не кожен вміє в'язати спицями або гачком. Навчитися завжди можна, якщо є час і бажання. Слідуючи простим рекомендаціям, можна освоїти мистецтво в'язання в самі короткі терміни.
Вам знадобиться
  • Нитки, спиці, гачок.
Інструкція
1
Придбайте основний комплект, який необхідний для в'язання. Це можуть бути спиці, гачок, нитки в'язальні. Спиці і гачок купуйте металеві, вони служать тривалий час, на відміну від пластмасових аналогів. Нитки візьміть середньої товщини, вчитися в'язати на них значно легше, так як чітко видно вив'язувати петлі.
2
Прочитайте літературу з в'язання. Непогано, якщо ви знайдете самовчителі для початківців. У таких книгах докладно і простою мовою описані основні прийоми і візерунки з в'язання. При в'язанні гачком є такі петлі: повітряні, напівстовпчик, слолбік без накиду, стовпчики з нікідом. Якщо ви відразу приступите до в'язання спицями, ви зіткнетеся з такими поняттями, як лицьові, виворітні, кромочні петлі.
3
Чи не ставте перед собою величезні мети. Приступайте до в'язання поступово, а якщо зовсім нічого не виходить, зверніться за допомогою до людей, які мають подібний досвід. Починайте з самого простого і щодня удоскональте свої здібності. Через кілька днів тренувань, ви зрозумієте, чи варто вам продовжувати в'язати і чи подобається вам цим займатися.
4
Вчіться в'язати тільки в спокійній обстановці, без сторонніх людей. Так ви зможете сконцентруватися, і процес в'язання піде швидше. Ставтеся до в'язання, як до захопленню. У перший час було б непогано навчитися правильно набирати і закривати петлі. Набирайте петлі за допомогою двох спиць і подвійної нитки, щоб край виробу був більш щільний. Закривайте петлі за допомогою гачка, пров'язуючи одночасно 2 петлі. Якщо спиці дуже гострі, і ваші руки болять навіть після нетривалого в'язання, зверніться в майстерню, щоб вам затупили краю.
5
Гачок або спиці вчіться тримати з самого початку правильно. Руки повинні бути максимально розслаблені, а не напружені. Нитка постійно притримуйте, стежте, щоб не виникало вузлів і надривів. До в'язання одягу або предметів інтер'єру приступайте після того, як освоїте всі прийоми.