Як вибрати роликові ковзани.

Конструкція перших роликових ковзанів, винахід яких датовано 1743 роком, на жаль, була недосконалою. Такі ролики були досить травмонебезпечними через те, що не піддавалися управлінню. У сучасному спорядженні продумано все до тонкощів, і ролери мають можливість вибирати роликові ковзани, повністю задовольняють їх перевагам і вимогам.
Інструкція
1
Збираючись купувати ролики, важливо пам'ятати, що найкращою моделлю для кожного користувача є та, яка відповідає його можливостям, і в якій він відчуває себе комфортно і невимушено.
2
Вибираючи черевики, ви зіткнетеся з питанням, що віддати перевагу - застібки або шнурки, жорстку або м'яку конструкцію. У жорсткого черевика нижня частина охоплює більшу частину підошви, майже як у гірськолижного спорядження. Верхня частина оточує і підтримує голеностоп. Обидві ці частини з'єднані з кожного боку голеностопа рухливою системою, що дозволяє голеностопу разом з черевиком подаватися вперед. Жорсткий черевик забезпечений виймається м'якою прокладкою.
3
М'які черевики нагадують по своїй конструкції взуття для туристів і мають зовнішній обшлаг для фіксації ноги. Більшість ролерів воліє ці черевики, вважаючи, що вони зручніше сидять на ногах. Крім того, вони значно легше жорстких. Обов'язково приміряйте обидва варіанти, щоб визначити, що буде комфортно для вас.
4
Висота черевик залежить від того, для якого напряму роликового катання вони були розроблені. Черевик з високою халявою дає надійну фіксацію, проте меншу гнучкість. В черевику для фітнесу висота халяви велика, зазвичай височить над рівнем згину голеностопа на 3-4 дюйми. Спеціальні ковзани і ковзани для агресивного катання можуть бути різної висоти.
5
До нижньої частини черевика для утримання коліс на місці прикріплюється рама коника. Вибираючи раму, слід враховувати максимальний розмір коліс, відповідних їй. Для виготовлення рам використовують матеріали трьох видів: метал, композиційні матеріали і пластик.
6
Завдяки жорсткій пластикової рами, енергія вашого поштовху перетворюватиметься в енергію поступального руху. При гнеться рамі доведеться прикладати багато зусиль. Металеві рами, які найчастіше використовують для хокейних і швидкісних роликів, необов'язково міцніше і жорсткіше якісних пластикових.
7
Рами, вироблені з композиційних матеріалів дорогостоящи і складні у виготовленні. Такі каркаси знижують рівень вібрації від дорожнього покриття і забезпечують підвищену жорсткість. Довжина рами, яка вимірюється від центру осі заднього колеса до центру осі переднього, варіюється від 10 до 16 дюймів.
8
Вибираючи спосіб фіксації, пам'ятайте, що надійна та система, яка забезпечує нозі надійну підтримку, ніде не перетискаючи її. Якщо ж нога буде бовтатися всередині черевика, ви будете позбавлені можливості добре володіти коником, і натрете собі мозолі. Як правило, жорсткі черевики випускаються з пряжками або одночасно з пряжками і шнурками. М'які моделі випускаються зі шнурками, але іноді для посилення кріплення забезпечуються верхнім ременем з пряжкою.