Вибираємо весільний букет нареченої.

Букет нареченої - дуже важливий аксесуар, що надає поряд завершеність. Вибираючи букет, врахуйте стиль весільної сукні та костюма нареченого, ріст і комплекцію нареченої, а також її смаки та уподобання. Підходящу квіткову композицію можна замовити в салоні або скласти самостійно.

Весільний букет: критерії вибору

Вибір композиції залежить від зросту, комплекції і стилю нареченої, а також від покрою її сукні. Мініатюрним дівчатам йдуть дрібні квіти і округлі форми. Такі ж композиції ідеальні для простих нарядів різної довжини. Маленьке плаття в стилі 60-х буде чарівно виглядати в дуеті з круглим букетом з троянд, вінтажний наряд в підлогу гармонує з композицією в стилі бидермайер. Високі і стрункі дівчата можуть вибрати більш великі букети з лілій, кал, антуриумов або орхідей. Композиції можуть мати подовжену форму або ниспадать до підлоги. Нареченим з пишними формами не варто доповнювати наряд надмірно об'ємними букетами. Їм підійде витончена корзинка, квіткова муфта або модний браслет з орхідей.Оценіте вид букета з різних сторін. Правильно вибрана композиція повинна красиво виглядати на фото і відео - для весілля це особливо важливо.
Чим пишніше букет, тим скромніше має бути плаття. А до розкішного поряд з багатою обробкою варто підібрати квіти простих форм.

Квіти та кольору: кращі поєднання

Відтінок букета залежить від тону вашої шкіри та сукні. Нареченим теплого кольоротипу, одягненим в кремовий або золотистий наряд, підійдуть чайні троянди, орхідеї або лілії бежевих і жовтуватих відтінків. Дівчатам холодного кольоротипу в білосніжних сукнях варто звернути увагу на рожево-бузкову і блакитнувату гамму.Модний варіант - яскраві квіти. З них можна скласти різнокольоровий букет в помаранчевих або бордових тонах, він буде особливо доречний навесні і влітку. Можна зіграти на контрастах, доповнивши білосніжне плаття і фату букетом з яскраво-червоними квітами. Якщо ви підкреслите губи помадою того ж відтінку, вийде дуже стильний і запам'ятовується образ.Сегодня популярні букети, складені з квітів одного відтінку і виду - наприклад, моно-композиція із троянд або лілій. Якщо вам подобається класика і вантажу, підберіть букет з дрібних білих квітів з великою кількістю зелені, він прекрасно поєднується з тюлем, мереживами і іншими елементами розкішного сукні нареченої.

Важливі деталі

Підібравши відповідний букет, оцініть його розмір і вага . Нареченій доведеться провести кілька годин, тримаючи квіти в руках. Занадто важкі композиції, а також букети з надмірно широким підставою вам навряд чи підійдуть. Це стосується і аксесуарів, прикрашених громіздким декором.
Якщо ви страждаєте на алергію, чи не вибирайте дуже ароматні квіти. Кращий варіант для весілля - букет, взагалі не має запаху.
Добре складений букет не повинен втратити свіжість протягом всього дня . Найбільшою довговічністю відрізняються хризантеми і гербери. Деякі композиції зміцнюють у спеціальній портбукетнице з губкою, просоченою живильним розчином. Це гарантує свіжість квітів на весь день.Проверьте, не забруднює Чи букет плаття. Кінці стебел повинні бути надійно обгорнуті, щоб не залишати на тканині зелених слідів. Простежте, щоб у суцвіть були видалені тичинки з пилком - це особливо актуально для лілій та інших великих квітів.