Як бути, якщо конфлікт з учителем.

Невдоволення оцінками школяра, погане ставлення педагога до дитини в класі є причинами конфлікту батьків і вчителів. Впоратися з такими ситуаціями часом буває настільки складно, що не вирішивши проблему, доводиться міняти не тільки школу, а й місце проживання. Тим часом, можна вирішити проблему, не вдаючись до серйозних змін житті школяра.
Інструкція
1
Чітко розберіться в причинах конфлікту: можливо, ви неправильно оцінюєте ситуацію. Перевірте знання вашої дитини самостійно, не виключено, що вам потрібна допомога іншого вчителя, який викладає той же предмет, але в іншій школі. Попросіть його позайматися з вашою дитиною і об'єктивно оцінити знання.
2
Відвідуйте обов'язково все батьківські збори і ставте свої запитання вчителеві. Не роздувати конфлікт на порожньому місці. Будьте гранично тактовним і ввічливим. Не приймайте координально рішень, не поспішайте скаржитися на вчителя директору школи.
3
Свої дії починайте з обговорення ситуації з батьківським комітетом. Наведіть свої аргументи і прислухайтеся до думки більшості. Якщо ваші припущення виправдалися, ви знайшли достатню кількість фактів, приступайте до рішучих дій. Не зволікайте. Але пам'ятайте, що в будь-якому випадку будь-які заходи покарання повинні бути виправдані.
4
Визначтеся, чого саме ви хочете домогтися, вирішуючи конфлікт з учителем. Часом буває досить того, щоб педагог просто вибачився. Але таке відбувається рідко через принциповість не тільки однієї, але й іншої сторони. Ні в якому разі не налаштовуйте дитину проти вчителя, а ще краще, якщо школяр залишиться осторонь від конфлікту.
5
В вищестоящі інстанції звертайтеся тільки тоді, коли ситуація не вирішилася жодним із запропонованих способів. Переводите дитини в іншу школу тільки при безвиході становища. Висококваліфікований педагог ніколи не допустить наростання конфлікту, тим більше, якщо він дорожить своїм місцем і становищем у суспільстві.