Як бути чарівником.

Щоб стати чарівником для самого себе, потрібно володіти певними знаннями. При цьому одних тільки знань для цього недостатньо, потрібні також віра і конкретні дії. Чари - це можливість виконання бажань. Будь-яких, навіть самих неймовірних. В різних літературних виданнях є безліч рецептів на тему, як досягти тієї чи іншої мети, знайти бажане, іншими словами, здійснити чарівництво.
Вам знадобиться
  • книги, інтернет, журнали
Інструкція
1
Щоб вчинити чарівництво, для початку потрібно чітко зрозуміти, який саме результат необхідно отримати. Уявити його настільки детально, наскільки дозволяє уява. Постаратися задіяти всі органи чуття - зір, слух, нюх, дотик, смак. Тобто відтворити картину бажаного, почути і відчути себе всередині неї.
2
Обміркувати, які саме конкретні кроки знадобляться для того, щоб наблизитися до бажаного результату. Написати докладний покроковий план досягнення мети. Тут повинні бути вказані приблизні терміни проведення ваших дій і ресурси, які ви використовуєте для них. Це можуть бути як матеріальні, так і нематеріальні ресурси, наприклад, допомога друзів або колег.
3
Виконувати свій план, починаючи з першого кроку. Послідовно і цілеспрямовано. При цьому необхідно як мінімум один раз на день протягом декількох хвилин повертатися до картини справдженого чарівництва, бачити, чути і відчувати себе всередині неї. Відзначати свої успіхи на шляху до досягнення мети, за кожен виконаний крок заохочувати себе улюбленими способами. Це може бути ваша улюблена їжа, перегляд фільму, похід в театр, що завгодно з того, що приємно саме вам.
4
Коли чарівництво відбудеться і у вашому житті з'явиться те, про що ви мріяли, обов'язково насолодитеся цим моментом, зрозумійте і усвідомте, що сталося. Будьте вдячні за те, що вам дано, і чудеса відбуватимуться знову і знову! Найважливіше в закріпленні мистецтва бути чарівником - це вдячність. Саме вона дозволяє зберігати все, що у вас вже є - здоров'я, сімейні відносини, матеріальний добробут - і отримувати нові й нові блага. В процесі отримання нового дуже важливо не забувати про те, що у вас вже є, не втратити його в пориві прагнення до нових вершин. Адже чарівництво підчас міститься в дуже простих речах, які ви іноді не цінуєте, але втративши їх, перестаєте бути щасливими. А щастя - це завжди трохи чарівництва!
Зверніть увагу
Потрібно весь час пам'ятати про те, чого ви хочете.
Корисна порада
Будьте відкриті до всього нового.