Як додати шрифт в Windows.

Стандартний набір шрифтів встановлюється на комп'ютер в момент завантаження операційної системи. Однак для розширення можливостей та здійснення творчого задуму часто буває необхідно доповнити цей набір. Для цього потрібно знайти і встановити новий шрифт, в середовищі Windows з цим завданням здатний впоратися навіть малодосвідчений користувач.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - операційна система Windows;
  • - новий шрифт.
Інструкція
1
Скачайте необхідний вам шрифт з інтернету. Знайдіть його на спеціалізованому сайті. Перегляньте параметри. Якщо вони відповідають необхідним вимогам, клікніть на кнопку Download. У вікні виберіть «Зберегти як». У вікні, вкажіть папку, в яку хочете скопіювати файл. Клікніть «Зберегти».
2
Відкрийте папку, в яку був скопійований файл. Як правило, файл шрифту запакований в архівний документ. Для того щоб витягти його з архіву, клікніть правою клавішею миші по ярлику файлу шрифту. У вікні виберіть «Витягнути файли». У вікні «Шлях і параметри вилучення» виберіть папку і параметри, необхідні для вилучення, або залиште ті параметри, які встановлені за замовчуванням. Клікніть Ок. Файл буде Розархівувати.
3
Натисніть на ярлик з'явилася папки. Відкриється її вміст. Як правило, це кілька файлів. Серед них виберіть файл типу TTF Image. Клацніть по ньому правою клавішею миші і в контекстному меню вкажіть «Копіювати».
4
Натисніть на кнопку «Пуск». Виберіть пункти «Панель управління», «Оформлення та персоналізація», далі «Шрифти». У вікні, по порожньому полю клікніть правою клавішею миші та виберіть "Вставити". Файл шрифту буде скопійований.
5
Для копіювання і додавання файлу можна використовувати і гарячі клавіші. Так, для того щоб скопіювати один або декілька файлів, виділіть їх і натисніть одночасно комбінацію Ctrl C. Щоб вставити скопійовані файли, відкрийте папку, в яку хочете помістити, і натисніть комбінацію Ctrl V.
6
Первісну папку, з якої був скопійований файл шрифту, можна видалити з комп'ютера.
Зверніть увагу
Шрифти у папці «Шрифти» Панелі управління, можна використовувати в додаткових програмах, таких як Photoshop.Как правило, більшість шрифтів не русифікована. Тому при застосуванні їх у пакеті Microsoft Office, Photoshop чи іншій програмі, необхідно друкувати, використовуючи англійську мову.
Корисна порада
Для пошуку і завантаження шрифтів використовуйте спеціалізовані сайти. Перевіряйте завантажені файли антивірусною програмою перед витяганням з архіву.