Як робити зачіски самій собі.

Не завжди є можливість відвідати перукаря, а так хочеться бути красивою! Модні і стильні зачіски можна робити вдома, самостійно. Для цього потрібні лише терпіння і трохи вправності.
Інструкція
1
Найпростіша модна зачіска, яку легко зробити самій - високий хвіст. Чисте волосся збризніть рідиною для укладання - вона додасть блиск і зробить пасма більш рівними. Начешіте волосся біля коріння, опустіть голову вниз і зберіть їх у хвіст. Хвіст повинен знаходитися на потилиці. Якщо ви закріпіть волосся занадто близько до чола, вони будуть лізти в очі і мішатися. Підніміть голову і перед дзеркалом розчешіть хвіст, щоб локони лежали рівно. Закріпіть зачіску лаком. Поверх звичайної гумки можна приколоти красиву заколку або обмотати шовкову хустку.
2
Друга проста зачіска, для якої не обов'язково відвідувати перукарню - грецька. Вона підходить для локонів середньої довжини. Вам знадобиться щільна пов'язка або ремінець. Розділіть волосся на прямий проділ і надіньте зверху пов'язку. Обробляючи кожне пасмо засобом для укладання, завертайте її за пов'язку кінцем всередину. Потиличні пасма укладайте, дивлячись у дзеркало. Так вам буде простіше зробити рівний красивий валик. Укладіть локони по всій голові. Закріпіть зачіску лаком.
3
Романтичні хвилі легко зробити самостійно. Для цього вам знадобляться плойка і засіб для укладання. Найкраще придбаєте спеціальна, яке захищає волосся від термічного впливу. З його допомогою ви створите прекрасну зачіску, і локони залишаться пошкодженими. Зачіска робиться так: трохи вологі, оброблені укладальним засобом пасма, по одній накручуються на плойку. Чим більше діаметр щипців - тим крупніше завиток. Якщо ви будете відокремлювати тонкі пасма, кучері вийдуть більш вираженими. Якщо накручувати на плойку широкі локони - ви зробите легкі хвилі. Накрутіть волосся по всій голові. Потім опустіть її вниз і струсіть. Підніміть голову і закріпіть зачіску лаком. Модна і стильна укладка готова.