Як виховати пітбуля.

Американські пітбультер'єри - одні з найсильніших собак бійцівських порід. Їх правильне виховання - запорука того, що ви і ваші близькі не постраждаєте від зубів власного домашнього вихованця.
Інструкція
1
Чим раніше починається виховання пітбуля, тим краще. Маленьке цуценя ретельніше вбирає все те, що хоче донести до нього господар. Він запам'ятовує команди на все життя, у нього не виникає бажання не послухатися їх.
2
Дресирування проводиться з голодним цуценям. Тільки так він буде слухати уважно і не відмовиться працювати. Перше, що повинен засвоїти домашній вихованець - власне ім'я. Покажіть собаці ласощі і покличте, називаючи кличку. Коли пітбуль підбіжить - похваліть і віддайте ласощі. Саме в такій послідовності. Це робиться для того, щоб при подальшій дресируванню щеня очікував в першу чергу похвали. А ласощами будуть заохочуватися лише виняткові заслуги.
3
Друге, чого потрібно навчити цуценя пітбуля - команда «фу» або «не можна». Цуценята бійцівських порід рано починають проявляти агресію. Спочатку - в іграх, потім - реагуючи на зовнішні подразники - бігають дітей, кішок, голосно кричущих людей. Якщо ви не хочете, щоб пітбуль когось поранив, з дитинства вселите йому що «фу» або «не можна» - накази, які обов'язкові до виконання. Прищеплюється цей навик так. Як тільки ви бачите, що цуценя проявляє агресію або робить те, що заборонено - підійдіть до нього, зупиніть, натиснете на куприк, щоб він сів, і твердо скажіть - «фу» або «не можна». Потримайте собаку, притискаючи куприк до підлоги, 30-40 секунд. Строго дивіться на цуценя і повторюйте команду. Відпустіть. Якщо він повернувся до покинутого справі - повторіть навчання спочатку. Якщо передумав - похваліть, дайте ласощі. Вам потрібно багато терпіння і строгості, але ці якості необхідні у вихованні щеняти бійцівських порід.
4
Чи не нацьковуйте цуценя на тварин і людей навіть жартома, це може спровокувати його природну агресію. Дресирують пітбуля строго, ці собаки повинні відчувати верховенство господаря і підкорятися йому повністю. Тільки так ви вбережете членів сім'ї, сусідів, перехожих від раптового нападу агресивної собаки.