Як згадати дитинство.

Раннє дитинство забувається дуже швидко. Поки дорослішаєш, на це не звертаєш уваги. Але потім так хочеться згадати час, коли був дитиною! До того ж, ці спогади можуть пролити світло на фобії і страхи, які не дають спокійно жити і радіти, що відбувається.
Інструкція
1
Спогади про дитинство сидять глибоко всередині підсвідомості. Допоможуть їх звідти витягнути предмети, які оточували вас колись. Ви можете забути, як звали виховательку в дитячому садку. Але при цьому обов'язково згадайте ведмедика, з яким спали до самої школи. Постарайтеся знайти якомога більше речей - іграшок, одягу, які були у вас в дитинстві.
2
Коли ви зібрали достатню колекцію дитячих речей, попрацюйте з підсвідомістю. Вам потрібно повний спокій. Закрийтеся в кімнаті, засуньте штори, вимкніть світло. Ніякі звуки не повинні відволікати вас від процесу. Тому відключіть телевізор, телефон, домофон, попросіть домашніх вести себе тихо. А краще проводити сеанс, коли нікого не буде вдома. Тоді ви зможете повністю зануритися у власні спогади.
3
Сядьте на диван або в крісло, поставте на столик поруч пакет з речами та іграшками. Там же покладіть ручку і зошит - вони будуть потрібні, щоб записувати свої відчуття.
4
Розслабтеся і закрийте очі. Відчуйте, що руки і ноги важкі, теплі. Направте погляд всередину себе. «Відмотайте» життя назад. От ви влаштовуєтеся на роботу, закінчуєте інститут, школу, ось перше вересня, ваш перший день в дорослому світі. З цього моменту записуйте всі відчуття. Що ви пам'ятаєте? Як старшокласник ніс дівчинку на плечі? Як ви знайомилися зі своєю першою вчителькою? Як отримали першу оцінку? Заносите в зошит все, навіть самі незначні дрібниці.
5
Якщо у вас є предмети, що нагадують про перші дні в школі - дістаньте їх і розгляньте. Вони зроблять ваші спогади «об'ємними», більш точними.
6
Після того, як ви згадали 1 вересня, постарайтеся пригадати випускний у дитячому садку, народження молодших братів і сестер, поїздки на море, в село. Це яскраві спогади, які назавжди залишаються в підсвідомості. Вони як якоря, чіпляючись за які, ви зможете відродити в пам'яті події власного дитинства.