Як згадати минуле.

Спогади про минуле стираються з пам'яті. Саме в них ховаються витоки фобій, страхів, депресій. І, відроджуючи минулі відчуття, можна легко позбутися багажу, який не дає насолоджуватися життям повною мірою.
Інструкція
1
Воскресити минуле можна самостійно, якщо психіка не поставила бар'єр. Їм зазвичай огороджуються занадто важкі спогади, події, які викликали сильний стрес. Через цей бар'єр пробитися зможе тільки професійний психолог. Але більшість подій можна згадати самостійно, головне - правильний настрій.
2
Вам знадобиться провести сеанс психоаналізу самостійно. Для цього визначитеся, який період життя ви хочете згадати. Постарайтеся знайти предмети, які оточували вас тоді. Зберіть їх разом. Підготуйте зошит, ручку - ви будете записувати всі спогади і відчуття, які будуть проявлятися під час сеансу.
3
Проводити сеанс спогадів потрібно на самоті. Щільно закрийте двері і вікна, щоб шум не відволікав вас. Засуньте штори. Сядьте зручно - на крісло або диван. Поруч поставте маленький столик або стілець - там ви розташуйте речі з минулого, зошит, ручку.
4
Закрийте очі, розслабтеся. Відчуйте тяжкість і тепло в кінцівках. Вимкніть органи почуттів - ви не бачите, не чуєте, працює тільки свідомість. Починайте рухатися в минуле з сьогоднішнього дня. Ви сидите в кріслі, встали, підготували все для сеансу, прокинулися, потім ніч, ви спите ... Далі прискорюйте спогади, думайте про знакові події, що відбулися з вами за певний період. Наближаючись до потрібної дати, намагайтеся згадувати деталі. Чим більше подробиць, тим краще. Час від часу дивіться на речі, які перед вам. Всі відчуття і спогади вписуйте в зошит. Коли зрозумієте, що більше нічого не можете згадати - припиніть сеанс.
5
Наступний сеанс працюйте із зошитом, цілеспрямовано налаштовуючись на що відбулися події. Розслабтеся, закрийте очі і обмірковуйте кожне записане пропозицію. В процесі вам будуть приходити все більше докладні спогади. Все позначайте в зошиті. Таким чином можна практично повністю відновити подія, здавалося б, стерте з пам'яті назавжди.