Як голитися перший раз.

Рано чи в пізно в житті будь-якого молодого людини настає момент, коли необхідно почати голитися. Правильне гоління - це мистецтво, яке при правильному підході дозволяє домогтися гладкої шкіри, без роздратування і порізів. І, щоб в перший раз обійтися без травм і неприємних відчуттів, необхідно підійти до процесу з максимальною підготовкою.
Вам знадобиться
  • - бритва;
  • - піна або гель для гоління;
  • - лосьйон до і після гоління.
Інструкція
1
Підберіть відповідний верстат. Для першого разу може підійти одноразова бритва, яка здатна справлятися з волоссям на обличчі середньої жорсткості і досить чисто голити шкіру. Найкраще придбати багаторазовий бритва зі змінними лезами, проте це більш дорогий варіант. Одного леза може вистачити терміном більш ніж на місяць при голінні 3-4 рази на тиждень.
2
Перед процедурою необхідно ретельно вмитися і розпарити обличчя, щоб пом'якшити щетину і підготувати шкіру. Можна придбати спеціальний засіб до гоління, яке зволожує шкіру і готує особу до контакту з лезом.
3
Видавіть невелику кількість піни або гелю для гоління на долоню і рівномірно нанесіть його плавними круговими рухам на шкіру обличчя - підборіддя, щоки і шию. Для більш рівномірного нанесення можна скористатися спеціальною кистю.
4
Піднесіть бритву до обличчя і проведіть верстатом від щік до лінії підборіддя, зверху вниз, у напрямку росту волосся. Сильно тиснути на верстат не варто. Виконуйте плавні, впевнені рухи і підберіть оптимальну силу натискання на бритву.
5
Проведіть бритвою під підборіддям в напрямку від шиї. Необхідно дуже обережно голити дану ділянку - шкіра тут особливо м'яка і її легко пошкодити. Щоб уникнути порізів, необхідно промивати лезо верстата після кожного руху під струменем теплої води.
6
Після гоління всіх ділянок шкіри вмивайтеся прохолодною водою. Витріть обличчя і нанесіть лосьйон або крем після гоління, який зволожить та заспокоїть шкіру.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не слід голитися затупленим лезом верстата. Це може привести до травм шкіри і сильного роздратування, особливо у людей з чутливою шкірою.
Корисна порада
Електробритва - найбільш швидкий спосіб гоління, що не вимагає певного вміння. Однак електричний верстат підходить не всім типам шкіри, може стати причиною появи роздратування. Багато моделей погано справляються з жорсткою щетиною.