Тривимірні 3d шпалери для стін - дизайн в ногу з часом.

На сьогоднішній день область застосування технології 3d поступово розширюється. Приміром, вже нікого не дивують вікна з об'ємним ефектом або наливні 3d підлоги. А не так давно з'явилися і шпалери з тривимірним ефектом. Спочатку їх можна було побачити лише на стінах деяких ресторанів і нічних клубів, а також представницьких офісів і бутиків. З часом 3 d шпалери з публічних інтер'єрів перейшли в приватні, і ось вже котрий рік вони все так само актуальні і продовжують дивувати різноманіттям дизайнерських ідей.

Тривимірні 3d шпалери: нове бачення

Один із сучасних способів створити затишну і стильну атмосферу в домі - 3d шпалери, які чимось нагадують фотошпалери. Проте можливості і властивості використання в інтер'єрі у них різні. Шпалери з тривимірним зображенням не тільки додають в життя яскраві фарби, а й створюють ілюзію об'ємності простору і навіть його руху.
Шпалери з тривимірним ефектом візуально розширюють простір будь-якого приміщення.
Для цього далеко не завжди на поверхню цих виробів наносять зображення картин або фотографій. Досягти необхідного ефекту дозволяють тривимірні об'єкти у вигляді абстракцій, візерунків, орнаментів і геометричних фігур. Завдяки використанню сучасних технологій картинка на таких шпалерах виходить дуже реалістичною.

Застосування шпалер 3d в інтер'єрі квартири

Покриття 3d шпалер надає широкі можливості для різноманітних експериментів. Оскільки на його поверхню може наносити будь-яке зображення, тривимірні шпалери можуть використовуватися практично в будь-якому інтер'єрі. Зрозуміло, для кожної кімнати в квартирі або будинку знадобляться свої, унікальні шпалери. Вибирати їх найкраще, орієнтуючись на призначення помещенія.К наприклад, в спальні буде доречний спокійний пейзаж, який сприятиме релаксації і заспокоєнню. Це може бути березовий гай в літній день, осінній ліс, білосніжні гори або вид на море. У спальні будуть добре виглядати і флуоресцентні 3d шпалери. Для дитячої кімнати зазвичай вибираються шпалери з веселими й життєрадісними малюнками. Стіни дитячої можна прикрасити зображеннями персонажів улюблених казок малюка або милих тваринок. А реалістичність їх зображення призведе вашої дитини в захват.
Разом з 3d шпалерами по периметру кімнати або на стіну бажано встановити додаткові джерела освітлення.
Якщо у ванній кімнати є чимала площа, в ній також можна використовувати 3d шпалери з об'ємним ефектом. В цьому випадку будуть добре виглядати морські тварини, русалки, дельфіни і зграйки рибок. А якщо на одній зі стін буде зображений вид на підводний світ океану з ілюмінатора субмарини, ваша ванна кімната придбає унікальний і захоплюючий дух вигляд. Область використання тривимірних шпалер не обмежується тільки оклейкой стін. Ними також можна оформляти стелі. Наприклад, це можуть бути світяться 3d шпалери із зображеним на них зоряним небом. Застосовують шпалери з об'ємним 3d ефектом і для оформлення дверей. Приміром, на двері може перебувати тривимірне зображення сонячного пляжу.

Де і за якою ціною можна купити 3d шпалери

Купити 3d шпалери найпростіше через інтернет. В магазинах оздоблювальних матеріалів ці вироби зустрічаються дуже рідко. Також ви можете звернутися в поліграфічні фірми, що спеціалізуються на подібних послугах. У цих компаніях можна замовити готові покриття на стіни з цікавим об'ємним сюжетом, а також обумовити окремі моменти: зміна зображення, його кольору або розміру, переміщення якого-небудь об'єкта або ж його частин. Вартість цього оздоблювального матеріалу досить висока. А тому 3d шпалери частіше використовують в комерційних закладах. Якщо ви вирішили купити тривимірні шпалери для свого будинку, приготуйтеся викласти близько 1000 рублів і вище за 1 квадратний метр цього покриття.