Як впливати на оточуючих.

Управляти оточуючими можна кількома способами. Найбільш продуктивний - налагоджувати дружнє спілкування. Для хорошої людини люди готові на багато що. Другий спосіб - зайняти позицію дитини. Тоді керувати оточуючими можна буде за допомогою ласки і компліментів. Третій спосіб - стати на голову вище оточуючих. Але він не завжди дієвий, так як сказане наказним тоном найчастіше викликає негативну реакцію.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили, що дружнє спілкування - найвідповідніший для вас спосіб управління людьми, навчитеся щиро посміхатися. Відкрито дивіться в очі співрозмовника. Починайте розмова не з ділових питань, спершу поцікавтеся настроєм опонента, поговоріть про погоду, пробках і т.д. Це розслабить співрозмовника, покаже, що ви розташовані до нього. Продовжуйте розмову в дружньому тоні, запитаєте, чи можете ви перейти на «ти». Це дуже важливий момент. Після того, як люди починають звертатися один з одним запросто, вони стають більш розслаблені, і готові піти на поступки. На підсвідомому рівні «ти» дорівнює «друг». А друзям не чинять перепони і намагаються допомогти їм у всьому.
2
Якщо вам ближче позиція дитини, потрібно діяти по-іншому. Прославляйте співрозмовника, всіляко вихваляючи його характер і зовнішність. Говоріть, який він розумний, який у нього стильний костюм, дорога ручка і т.д. Людина відчує перевагу над вами, при цьому ви розташуйте його до себе. Він буде намагатися допомогти вам у всіх питаннях. Адже ви так щиро захоплюєтеся його чудовими якостями, що він сам повірив у них і просто не може їх не проявити.
3
Третій спосіб впливу на оточуючих - доводити всім, що ви вимогливі і маєте на це право. Така поведінка сподобається тим, хто звик досягати всього силою і твердістю характеру. Зазвичай так впливають на людей керівники вищої ланки, вчителя, які звикли до підпорядкування школярів, домашні тирани і т.д. Цей спосіб дієвий тільки до того моменту, як чи не знайдеться більш сильна людина, яка не дозволить тиснути на себе. Тоді почнеться конфлікт, який навряд чи допоможе вибудувати продуктивне спілкування. Хоча на рівні дрібних послуг зарозуміла поведінка часто спрацьовує. Але люди, надто вимогливі до оточуючих, часто втрачають друзів і стають ізгоями в робочому колективі.
4
Щоб впливати на людей, можна вибрати якусь одну тактику, або чергувати всі три. Останнє - більш продуктивно. Залежно від ситуації можна бути другом, дитиною, або строгим дорослим. Тоді ви зможете домогтися від навколишніх все, чого хочете.