Як грати в пейнтбол.

Пейнтбол являє собою спортивну гру, де кілька команд гравців стріляють один в одного желатиновими кульками з фарбою з пейтбольних маркерів. Незважаючи на гадану простоту і примітивізм ігри, у неї з'явилося багато шанувальників, а змагання між пейнтбольними клубами користуються чималою популярністю.
Вам знадобиться
  • - пейнтбольний маркер;
  • - захисна маска;
  • - камуфляжна форма.
Інструкція
1
Поки ви не набралися досвіду, дійте в складі команди і виконуйте все, що каже старший. При переміщенні рухатися не натовпом, а короткими перебіжками, рассредотачіваясь на 2-3 м один від одного. Від укриття до укриття переміщайтеся наступним чином: під прикриттям другого гравця рухайтеся вперед і займайте позицію. Якщо ворогів поблизу немає, сигналізуйте другому гравцеві рухатися до вас, а самі в цей час прикривайте його переміщення. Якщо трапилося так, що потрібно перетнути відкриту місцевість, біжіть щодуху до укриття. Є шанс, що противник просто не встигне на вас зреагувати, в той час як біг зигзагами лише ненадовго відстрочить ваше поразку.
2
Зустрівши противника командою, використовуйте чисельна перевага. У той час як гравці з вашої групи будуть обстрілювати його спереду і відволікати увагу на себе, обходьте його з боків і стріляйте йому в спину. Якщо ви зустріли ворога на самоті, активно стріляйте, рухаючись в його сторону, не нехтуючи при цьому укриттями. Якщо ворог один, він може відступити, не чекаючи такої активної атаки, якщо ж супротивників декілька, вони спробують підстрелити самотнього бійця.
3
В такому випадку, займайте укриття ненадовго - лише для декількох пострілів. Пам'ятайте, що перевершує чисельно противник точно так же буде вас обходити, тому рухайтеся в його сторону короткими перебіжками по або проти годинниковою стрілкою. В цьому випадку великий ризик зустріти обходящего вас ворога, але, якщо ви будете діяти швидко, удача може виявитися на вашому боці. Таким чином, виходьте в спину ворогові, який обстрілює вас спереду, і розстріляйте його. Навіть якщо під час такого маневру в вас потраплять, своє життя в грі ви продасте набагато дорожче.
4
Якщо ваш загін займає оборону, намагайтеся розташовуватися в два ряди. При цьому догляньте хороше укриття, де є вільний огляд і декілька місць для ведення вогню. Під час перестрілки, не висуватися з одного і того ж місця двічі і на тому ж рівні. Як тільки атака закінчиться, змініть укриття.
5
При штурмі ворожих позицій вашим загоном намагайтеся обійти їх з тилу і флангів. При цьому заздалегідь домовтесь про групу, яка буде імітувати головну атаку, відволікаючи на себе вогонь противника. Обороняються ворогів придушуйте вогнем, підходите ближче і розстрілюйте в упор. Займіть їх позиції і вже звідти спробуйте дістати другий ряд ворога.