Як виїхати до Німеччини.

Поїздки в Німеччину - не рідкість серед російського населення. Проблем з відвідуванням цієї європейської країни, як правило, не виникає. Значно складніше виїхати до Німеччини на постійне або тимчасове (тривале) місце проживання.
Вам знадобиться
  • - загальногромадянський паспорт,
  • - закордонний (якщо є, то і раніше виданий закордонний паспорт),
  • - 3 фото для документів,
  • - довідка , що підтверджує вашу зайнятість,
  • - виписка з банківського рахунку про те, що ви маєте в своєму розпорядженні засобами, достатніми для знаходження на території Євросоюзу,
  • - авіаквитки,
  • - страховий поліс,
  • - анкета.
Інструкція
1
Німеччина - член Євросоюзу, а тому для її відвідування необхідно оформити шенгенську візу. Цей документ видає консульство Німеччини. Для оформлення шенгенської візи потрібно надати: загальногромадянський паспорт, закордонний (якщо є, то і раніше виданий закордонний паспорт), 3 фото для документів, довідка, що підтверджує вашу зайнятість, а також виписка з банківського рахунку про те, що ви маєте в своєму розпорядженні засобами, достатніми для знаходження на території Євросоюзу. На сьогоднішній день сума коштів, які повинні бути розміщені на розрахунковому рахунку розраховується виходячи з 60 євро на кожен день перебування. Надати доведеться авіаквитки, страховий поліс, анкету. Озброївшись закордонним паспортом, візою і валізою, можна вирушати до Німеччини.
2
Переїхати в германію на ПМЖ можна за двома підставами: зміна громадянства і переселення. Переселенцем визнається етнічний німець, який після 1992 року проживав на території країн Прибалтики та колишнього СРСР.
3
Отримайте Антраг. Це документ, який видається громадянину особисто на підставі його свідоцтва про народження в Посольстві Німеччини. Антраг потрібно заповнити та надати документи, які вказані в пам'ятці, що додається до нього. Практика показала, що громадяни допускають значну кількість помилок при заповненні та підготовці пакету документів, а тому має сенс звернутися в компанії, що надають послуги з оформлення.
4
Після перевірки ваших документів, швидше за все, вас запросять на Шпрах-тест (перевірка знання мови). Якщо тест ви пройшли і отримали позитивне рішення про в'їзд на територію Німеччини, вам потрібно оформити шенгенську візу і закордонний паспорт з позначкою «для виїзду на ПМЖ».