Як безшумно ходити.

Безшумне пересування існувало ще в арсеналі наших далеких предків, що дозволяло їм залишатися неперевершеним в партизанській війні народом. Крім того, на Сході шінобі-Арука - безшумна хода ніндзя, вважалася високим військовим мистецтвом. Сьогодні безшумна ходьба незамінна під час нічних нальотів на холодильник, а також годиться при влаштуванні раптових сюрпризів.
Вам знадобиться
  • Кросівки або мокасини.
Інструкція
1
Щоб безшумно ходити, необхідно знизити швидкість пересування. Швидкий біг породжує досить гучний тупіт або хрускіт гілок, якщо справа відбувається в лісі. Спочатку трохи пригніться, щоб не зачіпати гілки і перенесіть масу тіла трохи вперед. Робіть обережні короткі кроки, ставлячи ногу спочатку на носок, а потім переносячи всю вагу тіла.
2
Якщо виникла необхідність робити широкі кроки, витягайте ногу і при кроці опускайте її на п'яту, після чого обережно переносите вагу на всю ступню. Це дозволить відразу ж прибрати ногу, якщо під нею виявиться хрустнувшая гілка. Після цього трохи зігніть її в коліні і зробіть крок іншою ногою, переміщаючись в полуприседе.
3
Безшумна ходьба по рівній поверхні має невеликі відмінності. Зігнувши ноги, опускайте на землю спочатку п'яту, а потім зовнішню сторону підошви, щоб виходив своєрідний перекат з п'яти на носок. Таким чином по рівній поверхні можна навіть безшумно пробігти.
4
При ходьбі по багнистих місцях, основне джерело звуку - хлюпання від висмикнутою з бруду або болота ноги. Тому по в'язкої поверхні пересувайтеся короткими кроками, занурюючи ногу в рідину починаючи з носка. Після занурення, ставте її на всю ступню, вибираючи найбільш тверде місце. Не затримуйтесь довго на одному місці, інакше ваші ноги загрузнуть глибше, а їх висмикування буде супроводжуватися гучним звуком.
5
Рухаючись по камінню або гравію, коли поставите ногу на камінь, зробіть розгойдувати рух, щоб переконатися, що він надійно тримається на місці. В іншому випадку при перенесенні маси тіла на камінь він може вивернутися з-під ноги, створивши шум. Прийнявши стійке положення, робіть крок другою ногою.
6
Пересуваючись по воді, не витягуйте при ходьбі ноги, наведіть їх під водою на манер лиж. Ступню спочатку ставте на носок і наступний крок починайте з нього ж. Рухайтеся плавними ритмічними рухами.
Зверніть увагу
Рухаючись в приміщенні, йдіть уздовж стін. Самі скрипучі мостини або розкидані речі, як правило, трапляються на середині кімнати.
Корисна порада
Для приглушення звуку взуття можна обмотати ганчірками або хутром.