Як переробити картинки.

Якщо ви добре знайомі з мережею інтернет, то, напевно, вже знаєте, що таке ASCII- картинки . Своєрідні картинки привертають не всіх, але як тільки скажеш, що це зробив конкретна людина, то відразу з'являється радість за ту людину. Дійсно, зробити такі картинки самостійно, без допомоги яких-небудь програм дуже важко. А зробити анімацію з таких картинок, виявляється, ще важче. Картинки складаються тільки з символів, які знаходяться на клавіатурі. В основному - це одиниці і нулі. Про те, як переробити ASCII- картинки в анімацію ви дізнаєтеся з цієї статті.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Generator dot NET, VLC Media Player.
Інструкція
1
Нашим завданням зараз є об'єднання безлічі схожих картинок для створення анімації, що дуже схоже на мультик. Як це можна зробити? Якщо ви коли-небудь робили мультики в шкільних зошитах, то принцип роботи вам буде зрозумілий: об'єднати всі картинки , які йдуть в певному порядку.
2
Візьміть будь-яку картинку, яка має анімацію і скористайтеся програмою Generator dot NET. Вона дозволить перевести картинки з графічного файлу в текстовий файл, з можливістю відображення в ASCII-вигляді. Скопіюйте все картинки , отримані таким способом.
3
Відкрийте їх в будь-якому текстовому редакторі - зменшіть вікно редактора на стільки, щоб влазила повністю одна картинка.
4
Натисканням клавіш Page Down здійснюється процес перегляду такої анімації.
5
Якщо ви не любитель процесів, які неавтоматизовані, то скористайтеся наступною програмою - VLC Media Player. Це безкоштовний програвач мультимедіа файлів. Після його установки, запустіть програму.
6
В головному вікні програми натисніть «відтворення відео» - зайдіть в «Налаштування» після натискання на клавіші Ctrl + S.
7
Виберіть розділ «Відео» - далі пункт «Модулі виводу». Поставте відмітку напроти пункту «Розширені параметри» - Виберіть пріоритетний формат виведення відео - «Висновок відео через кольорове ASCII».
8
Після натискання на кнопку «Зберегти» ви можете переглянути результати роботи програми.