Як швидко схуднути підлітку.

Проблема зайвої ваги в підлітковому віці зараз широко поширена. Без огляду педіатра й дієтолога складно що-небудь радити або говорити про основні причини ожиріння. З'ясуйте, чому ваша дитина стала активно збільшуватися у вазі і негайно приступайте до ліквідації жирових відкладень.
Інструкція
1
Слідкуйте протягом десяти днів як саме харчується ваша дитина не тільки вдома, але і в школі. Кількість вживаної їжі також відіграє важливу роль. Якщо в раціоні підлітка переважають вуглеводи, а не інші корисні компоненти, виключіть хлібобулочні вироби з раціону не тільки дитини, але і всієї сім'ї. Купуйте якомога більше корисної їжі, фруктів і овочів.
2
Контролюйте рухову активність підлітка. Дізнайтеся у викладача в школі, як дитина займається на уроках фізкультури. Спробуйте збільшити фізичні навантаження, віддайте дитину в спортивну секцію. Ні в якому разі не змушуйте ходити в секцію, якщо дитина сама цього не бажає.
3
не балуйте дитини надмірною кількістю солодощів, але і повністю також не забирайте. Глюкоза необхідна для роботи мозку. Включіть в раціон невелику кількість волоських горіхів і не забувайте, що і вам доведеться змінити харчування, щоб підліток не відчував себе ущемленим.
4
Прочитайте літературу, присвячену правильному харчуванню та спеціальному підліткового харчуванню. Чим швидше батьки розуміють, що дитина страждає, набираючи зайву вагу, тим швидше почнеться процес втрати ваги.
5
Не залишайтеся до проблеми зайвої ваги підлітка байдужим, постійно дзвоніть і запитуйте у нього, що він сьогодні поїв за яких обставин. Якщо ви помітите, що дитина набирає зайві калорії, перекушуючи чіпсами і сухарями з магазину, то зменшуйте кількість грошей на кишенькові витрати. Таким чином, дитина повинна зрозуміти, що гроші йому дають батьки не для того, щоб витрачати їх на марну їжу.
6
Поговоріть з дитиною про проблему зайвої ваги, поясніть, що тільки спільними зусиллями можна досягти бажаного результату. Не кричіть і не нав'язуйте свою думку, не критикуйте, не обзивають образливими словами, будьте дуже уважними і ви досягнете компромісу в ситуації, що склалася.