Як випікати в мультиварці.

Будь-яка господиня, якій довелося обзавестися мультиваркою, знає, як готувати в ній перші та другі страви. Але не всім відомо, що в цьому пристрої можна робити смачну і ніжну випічку. Головний плюс мультиварки в тому, що пироги в ній ніколи не пригорять. У міру набуття досвіду ви зможете детально розібратися в тому, як випікати в мультиварці.
Вам знадобиться
  • - мультиварка;
  • - інструкція по експлуатації мультиварки;
  • - тісто.
Інструкція
1
Уважно ознайомтеся з інструкцією, яка додається до вашої мультиварки. Важливо переконатися, що пристрій має відповідну програмну функцію «Випічка». Конкретні дії для різних типів мультіварок можуть трохи відрізнятися, але загальні принципи залишаються незмінними.
2
Підготуйте мультиварку. Вимийте прилад і додаються до нього аксесуари. Встановіть всі елементи конструкції на свої місця. Зовнішня і внутрішня поверхні мультиварки повинні бути чистими. Тепер можна вставити в прилад внутрішню чашу.
3
Приготуйте тісто для випічки, керуючись своїми уподобаннями та досвідом. Після приготування тіста акуратно викладіть його в знімну чашу мультиварки. Рекомендується попередньо промазати внутрішню поверхню ємності маргарином або маслом. Розрівняйте тісто.
4
На панелі управління мультиваркою натисніть кнопку «Меню» і виберіть програму «Випічка». Дочекайтеся, коли загориться відповідний програмі індикатор готовності.
5
Встановіть таймер приладу. На деяких моделях за замовчуванням одночасно буде виставлено час для вибраної програми, наприклад «1:00». Якщо ви досвідчені в кулінарії, то без зусиль зможете встановити будь який інший час, натискаючи кнопку «Налаштування». Для тих, хто не дуже покладається на свій досвід, рекомендується задавати час в діапазоні від тридцяти хвилин до двох годин з певним кроком. Це дозволить контролювати процес випікання. Натисніть кнопку «Старт».
6
Коли процес приготування страви буде завершений, а мультиварка відключиться, виждіть дві-три хвилини. Потім можна вийняти внутрішню чашу з корпусу, скориставшись прихватками або кухонними рукавицями. Залишається перевернути ємність догори дном на заздалегідь приготований лоток або решітку. Випічка готова.
Зверніть увагу
Після приготування випічки мультиварка вимикається і сама переходить в режим підігріву. Тому ваш пиріг ніколи не підгорить, навіть якщо ви відволіклися на інші роботи по господарству.
Корисна порада
Іноді доводиться стикатися з тим, що випічка в мультиварці не бажає підрум'янюватися зверху. В цьому випадку після закінчення роботи приладу переверніть пиріг всередині чаші і залиште на 10-15 хвилин в режимі підігріву.