Як змінити ім'я папки або файлу. Як запросити у системи зміни папки.

Останньою і найбільш вдалою, на думку розробників операційної системи, є Windows 7. Якщо ви тільки почали вивчення цієї операційної системи, то ця стаття допоможе вам у простій, для досвідченого користувача, завданню: зміні імені файлу або папки (перейменування імені файлу ). Найлегшим виходом є використання «Провідника» вашої операційної системи.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows 7, файли або папки, що вимагають перейменування.
Інструкція
1
Якщо ви хочете перейменувати один файл, то це можна виконати натисканням правої кнопки миші на цьому файлі. З контекстного меню виберіть пункт "Перейменувати". Замість імені файлу , перед вами з'явиться рядок, в якій можна зробити редагування імені вашого файлу . Як тільки ваш файл буде перейменований, натисніть клавішу Enter або натисніть лівою кнопкою миші на вільному місці робочого простору. Якщо ви натиснете кнопку Esc замість Enter, то всі зміни, внесені вами, чи не збережуться.
2
Є й інший спосіб перейменування імені файлу або папки. Викличте строчку редагування імені файлу подвійним кліком по назві файлу . Варто відзначити, що між двома кліками повинен пройти невеликий проміжок часу, інакше, це призведе до простого відкриттю файлу . Натиснувши на функціональну клавішу F2, ви також зможете відредагувати заголовок файлу .
3
Для того щоб справити групове перейменування файлів або папок, можна скористатися тим же методом, що було описано вище, але перш виконати виділення необхідних елементів. Це можна зробити за допомогою клавіші Shift - для повного виділення, а також за допомогою клавіші Ctrl - для вибіркового виділення. Після введення нового імені та натискання кнопки Enter на клавіатурі, кожному з усіх виділених елементів буде присвоєно ім'я , вказане вами. В кінці імені файлу буде додано порядковий номер відображення в цій папці.
Ім'я користувача є частиною вашої "Облікової записи". " Ім'я " вказується користувачем при первісній реєстрації або призначається адміністратором при установці програм і настройки комп'ютера. Як правило, користувач може змінити своє " Ім'я " на сторінці "Налаштування облікового запису", але така можливість надається користувача му не у всіх системах.
Вам знадобиться
  • Знати свої поточні "Ім'я користувача" та "Пароль для входу в систему".
Інструкція
1
Для зміни "Імені користувача" в системах Windows 7 і Vista: - Зайдіть в меню "Пуск" і відкрийте "Панель управління" - Натисніть "Облікові записи користувачів", потім "Зміна імені свого облікового запису "- На екрані відкриється вікно з рядком введення. Вкажіть нове " Ім'я облікового запису" і натисніть кнопку "Перейменувати".
2
Для зміни "Імені користувача" на сайтах інтернет-магазинів, форумах та інших інтернет-сайтах: - Увійдіть на сайт, вказавши " Ім'я " і "Пароль "- На головній сторінці сайту пройдіть за посиланням під назвою" Акаунт "," Особистий кабінет "," Налаштування профілю "або" Персональні дані "- У рядку" Ім'я користувача "введіть нове імя- Збережіть зміни, натиснувши відповідну кнопку
3
На деяких сайтах " Ім'я користувача" не може бути змінено. В такому випадку можна звернутися до адміністратора сайту, його контакти зазвичай вказані внизу головної сторінки сайту. Якщо вжиті заходи не допомогли, зареєструйтесь на сайті заново під іншим ім'ям.
Зверніть увагу
При зміні "Імені користувача" інші ваші особисті дані на сайті залишаться без змін. Але в разі нової реєстрації ваші особисті повідомлення, архіви, накопичені бонуси, замовлення та інші збережені дані стануть недоступні.
Корисна порада
Зайдіть в розділ "Допомоги" того сайту або програми, де хочете змінити "Ім'я користувача". Пошукайте інформацію про зміну імені в розділах "Довідка", "Правила користування" або в розділі "ЧаВо".