Як виглядають пігментні плями.

Пігментні плями являють собою скупчення меланіну в епідермісі або роговому шарі шкірі. Від їх появи ніхто не застрахований. Варто відзначити, що найчастіше їх виникнення пов'язане з тривалим перебуванням на сонці, а також з величезним скупченням меланоцитів. Останнє явище найчастіше спостерігається при гормональному збої в організмі.
Інструкція
1
Розташовані на обличчі пігментні плями широко відомі як сонячні або старечі плями. Це досить звичайне явище. Старечі плями тому так і називаються, що проявляються вони у людей старше 50 років або більш похилого віку. При цьому подібні прояв іноді трапляється і у молодих людей. Виникають вони в той період життя, коли шкіра починає старіти, не здатна регенеруватися після впливу прямих сонячних променів.
2
На тілі виникнення пігментних плям абсолютно безпечно. У більшості випадків їх лікування не потрібне, так як вони не представляють ніякої небезпеки для здоров'я людини. Багато людей вважають пігментні плями одним з ознак старіння і намагаються позбавитися від даних симптомів.
3
Пігментні плями являють собою вид овальних фрагментів шкіри, забарвлених в червоний або світло-коричневий колір. Виявляються вони, як правило, на тих ділянках тіла, які найбільш схильні до впливу ультрафіолету: на спині і ногах, плечах, обличчі.
4
Виявляються пігментні плями найчастіше групами, що дозволяє легко їх розпізнати. Крім цього, їх поява супроводжується й іншими симптомами старіння: огрубіння шкіри, підвищена сухість, зморшки. В цьому випадку на носі, вухах і щоках нерідко видно невеликі червонуваті вени. Шкіра при цьому стає більш тонкою і сухою.
5
Лікар вікові пігментні плями може виявити при первинному огляді пацієнта. Іноді для їх діагностики потрібно біопсія шкіри. Існує ряд захворювань, які можна сплутати з пігментними плямами: родимки, себорейниє кератози, злоякісні лентіго. Саме тому при будь-якому освіті на шкірі необхідна консультація фахівця. Таким чином, вам вдасться вчасно виявити серйозні захворювання.