Як бути хоробрим.

Страх - корисне почуття. Він попереджає людину про можливу небезпеку. Але не можна дозволяти страху управляти вашими діями. Навчіться перемагати його і бути хоробрим у випадках, коли це необхідно.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що в роботі над собою дуже велику роль грає наявність мотивації. Визначте, в яких ситуаціях вам знадобиться сміливість, наскільки важливо для вас бути хороброю людиною. Усвідомте всю користь, яку принесе вам власна відвага.
2
Намалюйте в уяві ситуації, з яких ви блискуче вийшли переможцем, завдяки власній сміливості. Уявіть, як би ви себе при цьому вели, що б ви відчували. Можливо, вам вдасться зловити той особливий кураж, яким володіють відважні люди.
3
Займайтеся фізичною активністю. Робота над своїм тілом допоможе вам розвинути в собі хоробрість. Справа не в тому, що ви розвинете силу, навчитеся битися і тоді відчуєте себе сміливою людиною. Просто щоденна робота над своєю формою дає вам можливість почувати себе вільніше, вона посилює волю і взагалі додає духу для перемоги над власними недоліками.
4
Беріть приклад з хоробрих персонажів книг і фільмів. Спостерігайте за героями з сильним характером і відважним серцем, намагайтеся вловити їх дух. Зустрічайтеся з улюбленими персонажами кожен день. Це наповнить вас позитивною, потрібної енергією.
5
Проводите час зі сміливими людьми. З тими знайомими, які відрізняються нерішучістю або боягузтвом, вам краще обмежити спілкування. Справа в тому, що на людину в великій мірі впливає те, в якому колі він спілкується. І багато особистісні якості індивід бере від своїх друзів.
6
Переможете власні страхи. Якщо у вас є якісь фобії, розберіться з ними раз і назавжди. Найкращий спосіб перемогти страх - максимально наблизитися до нього. Наприклад, якщо ви боїтеся висоти, стрибну з парашутом. Буває, що людина при всьому бажанні не може скоїти такий значний вчинок відразу. Тоді дійте поетапно. Поступово збільшуйте висоту і час знаходження на ній.
7
Ставтеся до життя простіше. Можливо, вам не вистачає сміливості тому, що ви боїтеся зробити помилку. Уявіть найбільш несприятливий результат подій. Ви побачите, що ніякої смертельної небезпеки для вас немає, і знайдете в собі достатньо хоробрості, щоб діяти.
8
Додайте впевненості. Недолік сміливості може бути пов'язаний з вашою самооцінкою. Повірте в себе, згадайте про всі свої перемоги і навчитеся вірити в себе. Будьте впевнені: у вас все вийде.