Як перейменувати назву локального диска.

Якщо ви працювали з останніми трьома версіями операційних систем лінійки Windows, а саме Windows XP, Windows Vista і Windows 7, то могли помітити суттєві відмінності між ними. Осібно можна виділити систему Windows 7. У цій системі відсутня можливість редагування назви локального диска . Це пов'язано з посиленим захистом від дій програм, що порушують нормальну працездатність системи. Якщо існує заборона на редагування назви диска , то як його можна зняти?
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows Seven.
Інструкція
1
Якщо ви звернули увагу, то назва локальних дисків неможливо перейменувати. Вони так і називаються - «Локальний диск D:», «Локальний диск E:». Для того щоб розібратися з цією проблемою, необхідно подивитися в корінь проблеми: загляньте в корінь будь-якого диска . Ви побачите папку, яку ви точно не створювали - Autorun.inf. Як правило, така папка створюється користувачем системи або будь шкідливою програмою. Створення такої папки призводить до заборони копіювання подібної папки програмою-шкідником.
2
Але то було в системах, випущених до появи Windows Seven. У даній системі процедура автозавантаження будь-якого об'єкта з жорсткого диска зазнала багато змін, тому Autorun.inf використовується для відображення всіх атрибутів диска . Щоб знайти цю папку, необхідно включити відображення прихованих елементів у системі: натисніть меню «Пуск» - виберіть «Панель управління» - «Параметри папок» - вкладка «Вид».
3
Після того, як папка Autorun.inf вам стане видна, перейменуйте її або просто видаліть. Перезавантажте комп'ютер. Зайдіть в «Комп'ютер» і перейменуйте будь-який з доступних вам розділів жорсткого диска . При виникненні проблем в системі після перейменування одного з розділів скористайтеся відновленням системи.