Як використовувати валик для волосся.

Якщо ваше волосся не дуже густе і не дуже довгі, спробуйте зробити зачіску більш об'ємною з використанням спеціальних валиків. За допомогою цих нехитрих пристосувань можна виконувати досить складні зачіски, які можуть за лічені хвилини змінити ваш вигляд.
Вам знадобиться
  • - готовий валик для волосся;
  • - натуральні чи штучні волосся;
  • - шкарпетки чи гольфи;
  • - сітка для волосся;
  • - шпильки;
  • - гумки для волосся.
Інструкція
1
Придбайте валик для волосся. Його можна знайти в одному з магазинів, де продаються товари для перукарів. Якщо ж відшукати це пристосування вам не вдалося, не зневіряйтеся. Зробити валик можна самостійно з підручних матеріалів.
2
Задумавши виготовити валик для волосся своїми силами, виберіть найбільш відповідну для вас конструкцію. Валик може мати плоску форму. Його зазвичай просто підкладають під зачіску і маскують природними волоссям. Такий валик, схожий на подушечку, дуже зручний у роботі і легкий. Можна зробити валик у формі кільця. Його найчастіше застосовують у різних поєднаннях з «хвостами» і «хвостиками» різної довжини.
3
Щоб виготовити валик плоскої форми, візьміть пучок натуральних або штучних волосся, з'єднайте їх за допомогою звичайної гумки і начешіть. З маси сформуйте подобу подушечки, яку потім слід помістити в сіточку для волосся, зміцнивши і зашивши біля сітки вхідний отвір. Такий валик зазвичай використовують для формування зачіски в особливо урочистих випадках.
4
Для виготовлення валика у формі кільця візьміть два махрових носка або гольфу і відріжте у кожного пальцеву частину. Виверніть решту вироби, сформувавши з нього подобу «бублика». Тепер вставте згорнуту заготовку всередину іншого носка або гольфу, продовжуючи вивертати майбутній валик. При цьому діаметр «бублика» буде збільшуватися, а отвір всередині нього стане менше.
5
Зробіть романтичну і гарну зачіску, використовуючи, наприклад, валик у формі кільця. Спочатку розчешіть волосся, постаравшись надати їм об'єм. Тепер зав'яжіть гумкою «хвіст». На «хвіст» надіньте валик-кільце. Другу гумку надіньте поверх валика і свого волосся.
6
Все пасма розправте так, щоб валик не був видний. Вільні волосся, які не задіяні в зачісці, розподіліть по сторонах, заплітаючи кожну частину в окрему косичку. Тепер оберніть косички навколо отриманого вузла і прикріпіть їх шпильками. Вийшла зачіску зафіксуйте лаком для волосся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KCz-FOKaH7g
Зверніть увагу
Колір валика практичного значення не має, оскільки таке пристосування надійно приховують натуральне волосся.