Як вивести ос з балкона.

Оси на балконі справжнє нашестя, від якого необхідно негайно позбавлятися. В даному випадку зовсім необов'язково труїти комах хімією, допомогти можуть перевірені поради та рекомендації.
Вам знадобиться
  • - пластмасова пляшка;
  • - цукровий пісок;
  • - рідке мило;
  • - вода;
  • - дихлофос.
Інструкція
1
Щоб вивести ос з балкона, підготуйте для них спеціальну пастку. Для цього вам буде потрібно звичайна пластикова пляшка. Насипте в неї цукровий пісок таким чином, щоб він заповнив 1/6 частину ємності. Додайте 1 склянку теплої води. Добре збовтайте вміст пляшки. Поставте пастку на балкон. Солодка вода неодмінно буде залучати ос. Як тільки комахи будуть зібрані всередині, закрутіть горлечко пляшки кришкою. Оси вас більше не потурбують.
2
Перевіреним засобом проти ос є звичайне мило. Налийте в пластмасову пляшку проточної води, додавши трохи рідкого мила. Добре перемішайте отриману суміш. Обприскати готовим мильним розчином місце розташування ос. Якщо на балконі є гніздо, будьте акуратні. Оси можуть в будь-яку секунду вилетіти з нього. Обприскуйте гніздо на відстані. Як тільки мило потрапить на осу вона загине.
3
Досить поширений спосіб боротьби з осами на балконі - використання спеціальних засобів від комах. Придбати їх можна в спеціалізованому магазині. До речі, нерідко в даному випадку допомагають засоби, призначені для знищення мух і комарів.
4
Знищити осине гніздо на балконі набагато складніше. У цьому випадку без хімікатів або вогню обійтися не вийде. Другий варіант в приміщенні все ж не варто випробовувати. А перший можна спробувати. Тільки необхідно пам'ятати про заходи обережності і правила безпеки. Для цього вам буде потрібно дихлофос і спеціальний захисний костюм. Він повинен повністю закривати всю поверхню тіла. Осине гніздо рекомендовано знищувати в нічний час, коли комахи сплять і не очікують атаки.
5
Якщо вам вдалося позбутися ос на балконі, не забувайте про профілактичні заходи. Поставте на вікна протимоскітні сітки, щоб ніякі комахи вас більше не потурбували.