Як позбутися від вірусу Win32.

Win32 - це один з тих вірусів, видалення яких звичайними антивірусами досить важко. Пов'язано це з тим, що він вражає компоненти системи, які не можуть бути змінені. Вірус Win32 починає свою роботу відразу ж після запуску операційної системи. Видалити цей вірус можна вручну.
Інструкція
1
Відкрийте головне меню операційної системи і запустіть панель управління. У вікні, виберіть компонент «Установка та видалення програм». У списку встановлених програм знайдіть запис "Trojan.Win32", виділіть і видаліть цю програму. Видалення проводиться звичайним способом, дотримуйтесь інструкцій, які з'являтимуться на екрані. Завершивши видалення програми, перезавантажте комп'ютер.
2
Закрийте всі запущені програми. Зупиніть процес "Trojan.Win32", для цього запустіть «Диспетчер завдань» (комбінацією клавіш Ctrl + Alt + Delete або правою кнопкою на панелі завдань). У списку запущених процесів знайдіть і виберіть процес, який необхідно зупинити, потім клацніть кнопку «Завершити процес». Закрийте «Диспетчер завдань».
3
Скориставшись системою пошуку операційної системи або файловим менеджером, знайдіть і видаліть такі файли: windivx.dll, vipextqtr.dll, stream32a.dll, ecxwp.dll. Також ці файли можна просто перейменувати, давши їм імена bad1.dll, bad2.dll і т.д. Якщо перейменувати файли не вдається, зробіть це, перезагрузив операційну систему в безпечному режимі.
4
Відкрийте папку "C: \ Program Files", знайдіть і видаліть в ній папку "VirusProtect 3.8". Якщо видалити папку не вдається, перезапустіть комп'ютер у безпечному режимі і повторити спробу. Для видалення що не видаляються папок і файлів можна також скористатися спеціальними програмами, наприклад Unlocker. Перезавантажте комп'ютер.
5
Для запобігання зараження комп'ютера вірусом Win32 в майбутньому встановіть ліцензійну програму антивірусного захисту і регулярно оновлюйте її базу. Так ви захисті свій комп'ютер не тільки від даного вірусу, але і від більш шкідливих програм, наприклад, що крадуть паролі, особисті дані і т.д.