Як укладати паркетну дошку.

Слово "паркет" походить від французького слова "parquet". Підлога з паркету дуже екологічний. Все більше людей віддає свою перевагу саме паркету, тому що паркетна підлога - це естетика, тепло, затишок і сприятлива екологія. При цьому паркетна підлога ще й дуже красивий.
Вам знадобиться
  • Паркетна дошка
  • Поліетиленова плівка
  • Підкладка
  • Клей
  • Цвяхи без капелюшків
Інструкція
1
На самому початку перед укладанням паркети потрібно максимально вирівняти поверхню підлоги. Перепад поверхні не повинен бути більше 2 мм на погонний метр.
2
Після вирівнювання підлоги потрібно прокласти гідроізоліяціонний шар між "чорним підлогою" і паркетом. Для цього найчастіше використовують міцну поліетиленову плівку. Зверніть увагу, що смуги плівки повинні знаходитися внахлест не менше 200 мм, а краї плівки заходити біля стіни під плінтус.
3
Наступний крок - укладання підкладки. Товщина підкладки повинна бути не більше 3 мм, тому в цьому випадку накладання не використовується. Підкладка укладається кромка до крайки, встик.
4
Потім можна починати укладання. Паркет можна укладати двома способами: вільно, або прибиватися цвяхами. Якщо укладання проводиться без цвяхів, то потрібно наносити клей на дошку з усіх дотичний сторін. Якщо ж планується закріплення паркетних дощок цвяхами, то потрібно використовувати цвяхи без капелюшків.
5
Починають укладку паркету від однієї стіни так, щоб язичок був назовні. Найважливіше - акуратна кладка першого ряду. Слідкуйте за тим, щоб залишалися зазори, використовуйте клини. Це потрібно для того, щоб підлога могла вільно розширюватися, якщо поміняється вологість.
6
У самому кінці кладки простукаєте паркетні дошки молотком, щоб з'єднання стали щільними. Тільки робити це потрібно дуже акуратно, щоб не подряпати поверхню. Клини виймаються, коли паркетна дошка покладена і клей остаточно висох. Чи не прикріплюйте плінтус до підлоги, щоб не обмежувати здатність паркету до розширення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yVruMiEqWOA
Корисна порада
Обов'язково потрібно стежити за режимом вологості в кімнаті, де укладений паркет, щоб він не розсохся.