Як змінити життя на краще.

Якщо життя перестала вас задовольняти, то, ймовірно, настав час змінити її на краще. Більшість людей відносяться до майбутніх змін в житті з часткою недовіри. Адже немає ніякої впевненості, що зміни дійсно додадуть вашої дійсності нове і кращу якість. Але коли ви зробите перший крок назустріч новому, то відразу зрозумієте, наскільки насиченим і повніше стане кожен ваш день.
Інструкція
1
Проаналізуйте життєву ситуацію, в якій ви опинилися до даного моменту. Дуже часто першим поштовхом, який змушує людину задуматися про зміни, стає якась подія, стресова ситуація або життєва проблема. Мало хто намагається відшукати новий шлях в житті, якщо всі сторони дійсності його повністю задовольняють. Використовуйте кожну подію в своєму житті для переоцінки пройденого шляху і правильної розстановки нових життєвих пріоритетів. Навіть якщо ця подія носить негативне забарвлення.
2
Створіть образ свого ідеального майбутнього. На аркуші паперу або в особистому щоденнику опишіть, якими ви хочете бачити самі різні сторони свого життя. Сформуйте образ ідеальних особистих відносин. Не забудьте про матеріальну сторону існування. Який би ви хотіли бачити свою роботу? Або ви вирішили взяти долю у власні руки і почати свою справу? Де б вам хотілося б жити? Дайте відповідь письмово на ці та інші питання. Сформульовані на папері, ваші відповіді допоможуть зрозуміти, чого ви хочете від майбутніх змін.
3
Коли перелік бажаних змін буде готовий, розставте їх у порядку зменшення значущості. Скажімо, в даний момент вас не влаштовує житлове питання, а ось романтичні стосунки складаються на рідкість вдало. Пронумеруйте пункти ідеального плану змін в порядку їх пріоритету. Починати зміни найкраще з тих факторів, які створюють найбільшу напруженість у вашому житті.
4
Оберіть найбільш актуальну проблему і напишіть її формулювання на окремому аркуші. Тепер можна приступати до розробки плану по зміні цієї сторони життя. Запишіть всі варіанти вирішення ситуації, які приходять вам в голову. Не відмахується від найфантастичніших варіантів - ваше несвідоме краще вас знає, як ефективно вирішити поставлену задачу.
5
Зверніть увагу на той варіант рішення життєвої проблеми або завдання, який здається вам найбільш ефективним і оригінальним. Найчастіше позитивні зміни в житті відбуваються, коли ви щось міняєте кардинальним чином.
6
Почніть діяти. На цьому етапі важливо докласти вольове зусилля, щоб здійснити задумане. Сильним мотивуючим фактором тут буде намальований вашою уявою образ ідеального майбутнього, в якому ваші бажання здійсняться. Послідовно переходячи від однієї проблеми до іншої, ви обов'язково помітите, як ваше життя буде змінюватися на краще. Результатом буде висока самооцінка і ті блага, які ви отримаєте від змін.