Як заблокувати Вконтакте на роботі.

Зловживання соціальними мережами в робочий час призводить до зниження продуктивності праці та зростання трафіку. В цьому випадку роздратований роботодавець ставить задачу системному адміністратору перекрити доступ до ресурсів, через які страждає виробничий процес.
Інструкція
1
Відкрийте в «Блокноті» або будь-якому іншому текстовому редакторі файл hosts, розташований в системній папці C: \ Windоws \ drivers \ etc. Цей файл відповідає за переклад доменних імен в мережеві адреси і навпаки. Крім того, його можна використовувати для блокування будь-якого мережевого ресурсу. За замовчуванням, крім коментарів, відзначених знаком #, цей текстовий файл містить рядок виду 127.0.0.1 loсаlhоst. Якщо ви хочете, щоб замість сторінки «В контакті» відкривалася порожня сторінка, замість localhost введіть доменні імена сайту «Вконтакте», наприклад: 127.0.0.1 http://vk.com127.0.0.1 www.durov.ru127.0.0.1 vkontakte.ruКроме того, в інтернеті є дзеркала сайта, що дозволяють обходити заборони. Вам доведеться регулярно доповнювати список заборонених адрес.
2
Можна задати перенаправлення з сайту «Вконтакте» на якісь корисні ресурси, що мають відношення до профілю вашого виробництва. Додайте ip-адресу потрібного ресурсу і доменне ім'я соціальної мережі, наприклад: 127.0.0.1 localhost 82.198.190.49 http://vk.com82.198.190.49 www.durov.ruТеперь при спробі зайти на свою сторінку співробітник потрапить на сайт департаменту важкого машинобудування .
3
Щоб спритні співробітники не могли змінювати вміст файлу hosts, забороніть стандартними засобами його редагування. Для цього в папці etc зайдіть в меню «Сервис», вибирайте «Властивості папки» і відкрийте вкладку «Вид». Зніміть прапорець з пункту «Використовувати простий спільний доступ ...».
4
Клацніть правою кнопкою по іконі файлу hosts, відзначте «Властивості» і зайдіть в «Безпека». Групи System і "Адміністратори" за замовчуванням мають повний доступ до файлів. Для груп «Досвідчені користувачі» та «Користувачі» встановіть заборону на зміну і запис, поставивши прапорці поруч з цими пунктами.
Зверніть увагу
Права адміністратора повинні бути тільки у вас, для решти працівників створіть облікові записи з правами користувача або досвідченого користувача.