Як є роли паличками. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Роли - це різновид японської страви суші. Вони готуються з рису, риби, листків водоростей та інших інгредієнтів і подаються в японських кафе або суші-барах. Роли їдять за допомогою спеціальних паличок.
Інструкція
1
Максимально розслабте кисть руки. Витягніть вперед вказівний і середній пальці, а безіменний зігніть. Візьміть і зафіксуйте одну паличку між вказівним і середнім пальцем так, щоб вона мала упор в безіменний палець. Нижня паличка не повинна рухатися, а пальці повинні бути вільними для того, щоб можна було взяти верхню паличку.
2
Візьміть верхню паличку так, як взяли б кулькову ручку. Помістіть її на першу фалангу вказівного пальця. Чи не напружуйте кисть руки, а вільно стискати і розтискати кінці паличок, використовуючи їх як щипці.
3
Покладіть роли з допомогою паличок з великого блюда в свою тарілку. Візьміть рол паличками і занурте його в соус будь-якою стороною, а потім покладіть цілком у рот. Чи не відкушуйте роли, повертаючи решту на тарілку, - це не прийнято. Великі роли при необхідності потрібно розділити в тарілці на шматочки за допомогою паличок.
4
Якщо є роли паличками не виходить, можна їх їсти руками - це допускається. Однак не можна просити офіціанта принести вилку і ніж, так як поганим тоном вважається є роли з допомогою столових приладів.
5
Чи не стукайте паличками по столу, не розмахувати ними - це вважається поганим тоном. Чи не втикайте палички в їжу, так в Японії роблять тільки на поминках. Після їжі їх потрібно покласти на спеціальну підставку, що знаходиться праворуч.
Зверніть увагу
В соусник можна покласти маленький шматочок васабі і перемішати соус паличками, тоді він буде більш гострим. Після кожного виду суші рекомендується з'їсти шматочок імбиру, він дозволяє позбутися післясмаку і гостро відчути наступне блюдо.
Корисна порада
До роллам традиційно подають зелений чай. Він подається в чайниках, кожен з гостей сам наливає його собі в чашку. Саке подають в підігрітому вигляді на самому початку обіду.