Аква Маріс: інструкція по застосуванню.

Аква Маріс - препарат, який застосовується для лікування нежиті та профілактики респіраторних захворювань. Завдяки натуральному складу, його можна використовувати навіть для лікування новонароджених дітей.

Фармакологічні властивості

Препарат Аква Маріс являє собою ізотонічний стерильний розчин води Адріатичного моря. Даний розчин багатий мікроелементами, які сприяють нормалізації функціонування слизової оболонки носа. Зокрема, до складу препарату входять селен і магній, які стимулюють місцевий імунітет. Йод і хлорид натрію надають антибактеріальну дію, завдяки чому зменшуються набряклість і запалення в носових пазухах. Препарат Аква Маріс знижує в'язкість слизу і номалізует роботу клітин слизової оболонки.
Стимулюючи роботу миготливого епітелію, Аква Маріс покращує евакуацію слизу і активізує виведення викликають алергічні реакції сторонніх часток.

Показання до застосування

Препарат призначають при гострих і хронічних інфекційно-запальних захворюваннях носа, носоглотки та придаткових пазух. В період пiсля оперативного втручань в порожнині носа препарат призначають для профілактики різного роду інфекцій та активізації регенерації слизової оболонки. Аква Маріс використовується при лікуванні риніту незалежно від етіології. Зокрема, препарат широко застосовується для лікування алергічного і вазомоторного ринітів. Аква Маріс використовується в профілактичних цілях. В період епідемії респіраторних захворювань препарат рекомендується застосовувати з метою профілактики інфекційних захворювань. Для підтримки фізіологічних функцій носоглотки в нормальному стані препарат рекомендується використовувати людям, працюючим в приміщеннях з центральним опаленням, де присутня підвищена сухість повітря, а також людям, чия робота пов'язана з несприятливими умовами, внаслідок яких слизова постійно піддається негативному впливу (водії автотранспорту, робітники гарячих цехів).
З метою запобігання розвитку порушень в слизовій носа, Аква Маріс призначають курцям.

Інструкція

Новонародженим і дітям до 1 року призначають дитячий Аква Маріс у формі крапель. Дітям старше 1 року і дорослим рекомендується застосовувати спрей Аква Маріс.С метою лікування: - дозування для новонароджених і дітей до 1 року складає 2 краплі в кожну ніздрю дитини 3-4 рази на добу; - Дітям 1-7 років - по 1-2 вприскування 3-4 рази на день; - Дітям старше 7 років і дорослим - по 2 вприскування у кожний носовий хід 4-8 разів на суткі.С профілактичною метою препарат використовується від 1 до 6 разів на добу.

Відгуки

Препарат має ряд переваг і позитивних відгуків завдяки унікальному натуральному складу. Аква Маріс можна використовувати під час вагітності.