Як виглядав древній єгиптянин.

Стародавні люди, що населяли долину Нілу, за твердженнями дослідників, були представниками середземноморської раси: худорляві, сухорляві, невисокі і міцні. Їх зовнішність і одяг мали свої відмінні особливості.
Інструкція
1
У стародавніх єгиптян було щільне статура і міцні, легкі кістки. Особливою силою відрізнялися плечовий пояс, щиколотки, зап'ястя. Відмінні риси - подовжений череп, чорні кучеряве або пряме волосся, смаглява шкіра з бронзовим або золотистим відтінком. Бліда шкіра вважалася показником багатства і благополуччя. Особливо прагнули мати бліду шкіру багаті єгиптянки.
2
Особа стародавнього єгиптянина було широким, з видатним прямим, іноді досить м'ясистим носом. Низький лоб підкреслював красиві темно-карі очі, розріз яких був переважно мигдалеподібний. Вії були густі, синяво-чорні. Губи - пухкі, чітко окреслені.
3
Староєгипетські культурні пам'ятники образно показують еталон краси стародавнього єгиптянина: високий стан, вузька талія, широкі плечі, тонкі риси обличчя, невеликі груди і широкі стегна (для жінок), прямі чорне волосся.
4
Багато століть основним одягом стародавнього єгиптянина була схенти. Схенти являє собою смугу тканини, обмотану навколо тіла і закріплену на ньому поясом. Цю універсальну одяг можна було кріпити на тілі безліччю способів. І залежно від того, якої величини був відріз тканини, за допомогою драпіровок і складок можна було повсякденний схенти перетворювати в святковий.
5
Через жаркого клімату практично все населення Стародавнього Єгипту голити волосся на голові. На свята на голову надягали перуки з натурального волосся або вовни овець. Перуки представляли собою ідеально гладкі, чорні і блискуче волосся до плечей або довше.
6
Важливе місце в образі стародавнього єгиптянина мали аксесуари, а саме прикраси, пояси, рукавички. Вони говорили про соціальний статус людини, про його матеріальне благополуччя. Приміром, костюми фараонів були прикрашені своєрідними хвостами. Це позначало, що дана людина - правитель, «могутній бик цих земель».