Оману про тональний крем.

Існує стійка думка, що поважаюча себе жінка ніколи не вийде на вулицю з «оголеним», тобто незахищеним, особою. Дощ, сніг, ультрафіолетові промені, вітер і пил травмують шкіру кожен день. Тональний крем створює захисний бар'єр, що зменшує шкоду, що заподіюється факторами довкілля. Але далеко не всі використовують цей косметичний засіб, причина криється в ряді міфів про тональних косметичних продуктах.

Помилка № 1

Багато хто вважає, що постійне використання тональної косметики викликає передчасне старіння шкіри. Це не завжди справедливо. Раніше тональні креми створювалися і використовувалися лише як маскувальні засоби, основна мета яких полягала в тому, щоб приховати проблемні ділянки обличчя. У ті роки їх якість разюче відрізнялося від сучасних. Проте ще в минулому десятилітті виробники косметики за участю косметологів і дерматологів відомих клінік вдосконалили старі і розробили нові продукти, до складу яких входять гіпоалергенні сонцезахисні фільтри. Оскільки саме ультрафіолетові промені впливають на появу ранніх зморшок, використання тональних засобів з SPF-фільтрами істотно пом'якшує вплив сонця і знижує ризик передчасного старіння. Крім того, сучасні високоякісні креми створюють на поверхні шкіри захисний бар'єр, що знижує ефект від негативного впливу інших зовнішніх чинників.

Помилка №2

Другий міф стосується забруднення шкіри тональним кремом і пудрою, після використання яких нібито з'являються розширені пори. Можливо, раніше це твердження і було актуально, адже консистенція старої базової косметики дійсно була наближена до будівельної штукатурці. Досить груба пастообразная маса виключала можливість природної вентиляції. В даний час в тональних кремах нового покоління присутні силіконові волокна, які не забивають пори шкіри, а закривають їх своєрідною сіткою. У зв'язку з цим використання якісного тональної основи, завдяки наявності в ній силікону, забезпечує особі довготривалу і надійну захист.
Силіконовий шар дозволяє повітрю проникати крізь захисну плівку, шкіра «дихає». Разом з тим пил і бруд залишаються на самій плівці, не стикаючись зі шкірою обличчя.

Помилка №3

Міф про те, що тональний крем дуже помітний на шкірі обличчя також має під собою певні підстави. З яких випливає оману про те, що його можна використовувати тільки у випадках виникнення роздратування, вугрової висипки або появи пігментних плям. При невдалому виборі кольору основа макіяжу дійсно може стати помітна. Той же ефект можна спостерігати, якщо крем накладається неакуратно або в декілька шарів. Щоб уникнути подібних ексцесів, пам'ятайте, що тонального засобу не повинно бути багато, наносити його слід змоченим у воді спонжем, а тон слід підбирати відповідно до відтінком вашої шкіри.
Щоб переконатися в правильному виборі кольору тонального крему, нанесіть невелику кількість на ділянку шкіри між великим і вказівним пальцем, саме на ньому колір шкіри повністю збігається з відтінком вашого обличчя.

Помилка №4

Є люди, впевнені, що постійне використання кремів сушить шкіру і сприяє появі лущення. Деякі матирующие і тональні продукти дійсно здатні видаляти з поверхні особи надлишок вологи. Це твердження стосується тільки косметики, призначеної для жирної шкіри. У ній містяться різні речовини, вітаміни і мікроелементи, які усувають жирний блиск і нормалізує діяльність сальних залоз, але людина з сухою і чутливою шкірою, застосувавши подібний засіб, може отримати негативний результат. Тому перед покупкою завжди перевіряйте написи на етикетках та інформацію про склад в інструкціях по застосуванню. До складу більшості сучасних тональних кремів входять різні рослинні масла, наприклад, масло авокадо, масло жожоба та інші. Вони перешкоджають виведенню з поверхні шкіри вологи, заспокоюють шкіру обличчя і усувають ряд інших дерматологічних проблем.