Вибір електричного плиткоріза.

Електричний плиткоріз - інструмент, який дозволяє без зайвих зусиль обробити такі матеріали, як камінь, скло і керамічна плитка. Для роботи з плиткорезом не потрібні професійні будівельні знання, але щоб у вас вийшло якісно обробити матеріал, необхідно правильно вибрати плиткоріз.

Особливості електричного плиткоріза

Електричний плиткоріз - кращий устрій для обробки керамічної плитки, на відміну від ручного плиткоріз, він не залишає гострих кромок, а акуратно закругляє їх. З його допомогою можна надавати плитці практично будь-яку форму, тобто створювати з прямокутної плитки фігурні елементи. Електричний плиткоріз дозволяє зрізати шматки плитки мінімального розміру. Прочнейший алмазний диск може розрізати не тільки плитку, але і керамограніт, причому без особливих зусиль з вашого сторони.В конструкції електричного плиткоріза обов'язково присутній стіл з напрямними, на якому проходить робота, алмазний ріжучий диск, установлюваний на електричний блок під різними кутами, водяне охолодження , не тільки знижує температуру диска під час роботи, але і поглинає виникає під час роботи керамічну пил.
При роботі на електричному плиткорізами на одну плитку витрачається не більше хвилини часу, це дозволяє обробити дуже великі обсяги матеріали в найкоротший термін.

Вибір під умови роботи

В першу чергу вибір плиткореза залежить від того, який матеріал ви збираєтеся обробляти. Чим могутніше електричний агрегат, тим міцнішу плитку він зможе розрізати, і тим більші обсяги ви зможете обработать.Вибірая плікорез, переконайтеся, що його габарити підходять вам. Існують компактні вироби, на яких можна обробити тільки плитку стандартних розмірів, є і великі установки, які дозволяють розрізати метрові камні.Убедітесь, що плиткорез виконаний з якісних матеріалів, після установки він повинен міцно стояти і не хитатися при роботі. Під час роботи вся конструкція пристрою піддається великим навантаженням, і неякісна збірка швидко дасть про себе знать.Ви можете придбати як стаціонарний, так і переносний плиткоріз, на перших зручніше працювати, вони потужніші, але їх установка займає багато времені.Главная частина плиткореза - алмазний диск, саме від його якості та міцності залежать ріжучі здатності вашого плиткореза. Хороший алмазний диск буде різати практично без зусиль з вашого боку, поганий не тільки потребують сильного натиску, а й буде псувати матеріал, залишати відколи.
Переконайтеся, що ви легко знайдете запасні частини для вашого плиткореза.
Недосвідченій пліткорезчіку це може бути неочевидним, але під час різання часто необхідно міняти кут нахилу ріжучого інструменту, ви самі переконаєтеся в цьому при роботі, тому необхідно вибирати такий плиткоріз, в якому міняти кут нахилу зручно і просто.