Як робити масаж банкою.

Баночний масаж - ефективний спосіб боротьби з целюлітом і розтяжками. Він допомагає підтягнути шкіру, зробити її більш пружною. Масаж можна робити вдома, придбавши в аптеці спеціальні силіконові банки.
Інструкція
1
Принцип дії даного виду масажу заснований на ефекті вакууму, який утворюється, коли спеціальну силіконову баночку встановлюють на тіло. Сила всмоктування викликає приплив крові в певних місцях, саме в проблемних зонах, що дуже важливо при боротьбі з жировими відкладеннями. Масаж діє направлено, руйнуючи надлишки саме там, де це необхідно.
2
Проводити вакуумний масаж найкраще з ранку або вдень. В цей час всі обмінні процеси організму найбільш активні, ефект буде сильніший. Робити процедуру зручніше у ванній. Підготуйте силіконові баночки, вимивши їх теплою водою з милом і ретельно висушивши. Візьміть рослинне масло - лляне, реп'яхову, соняшникова, або спеціальне, антицелюлітний. Змастіть їм проблемну зону. Вимийте руки під краном, інакше баночка буде вислизати. Встановіть силіконову ємність на тіло так, щоб півтора-два сантиметри шкіри виявилися втягнутими всередину. Акуратно, круговими рухам, водите баночку по оброблюваної ділянки. Силу всмоктування можна регулювати, розтискаючи пальці або здавлюючи їх сильнішими. Пересувати банку треба тільки за течією лімфи, тобто знизу вгору.
3
Час проведення вакуумного масажу - десять - сорок хвилин на кожну проблемну зону. Новачкові витримати такий марафон важкувато. Тому починайте з п'яти хвилин на ділянку, поступово збільшуючи період впливу. Після процедури постійте трохи під гарячим душем для посилення ефекту. Витріться рушником і заверніться в теплий халат. Тепер вам потрібно близько тридцяти хвилин провести в приміщенні з температурою не нижче двадцяти п'яти градусів. Це дозволить безболісно для організму відновити кровообіг.
4
Повторювати процедури можна через день, протягом двох-трьох місяців, поки не приведете тіло в досконалу форму. Не робіть масаж під час менструації - він може спровокувати маткова кровотеча.