Як зробити парк для фингерборда. Як зробити з дерева парк для фингерборда самому.

Кожен володар фингерборда мріє навчитися різноманітним трюкам, які можна виконувати на не гірше, ніж на справжньому скейтборді. Однак більшість трюків виконати неможливо, якщо у вас немає для цього спеціальних пристосувань - зокрема, фингер парку, який дозволяє вивчити цілий комплекс нових складних трюків, і який можна легко виготовити вручну в домашніх умовах.
Інструкція
1
Найбільш доступним матеріалом для парку є дерево, ДВП, ДСП і фанера, так як ці матеріали мають невелику вартість і легко обробляються. Одним з основних елементів парку є фан-бокс, і для його виготовлення вам буде потрібно аркуш ДВП, а також дріт, меблеві куточки, бруски дерева, столярний клей ПВА та інструменти - молоток, шуруповерт, лобзик, саморізи, дриль, кутник, олівець і багато іншого.
2
З брусків дерева лобзиком випиляти дві стійки для фан-бокса. Ширину стійок підбирайте за власним бажанням. Потім візьміть аркуш ДВП, ширина якого відповідає ширині стійок. Лист розпиляєте на чотири частини. Довжина однієї з них повинна відповідати довжині верхньої частини фан-бокса, дві невеликих частині ви використовуєте як заїздів, а третю частину встановіть в якості основи конструкції.
3
Зібравши конструкцію з ДВП і дерев'яних стійок, зашліфуйте шліфувальної машинкою і шкіркою всі поверхні і стики пластин.
4
Відріжте від мотка дроту шматок потрібної довжини для перил, враховуючи кут їх підйому над поверхнею і ділянки кріплення до брусків дерева. В стійках просвердлите два отвори тонким свердлом і встановіть в них кінці дроту, попередньо крапнувши в отвори клей ПВА.
5
Перила дають нові можливості в освоєнні трюків - тому ще одним елементом фингер парку може стати сходи з перилами для стрибків і ковзання. Для виготовлення драбинки вам також буде потрібно ДВП або фанера, бруски дерева для основи, дріт для перил і коробочки від аудіо-касет або компакт-дисків для щаблів.
6
Сформуйте з декількох порожніх коробок від дисків або касет драбинку і скріпіть їх скотчем, так, щоб конструкція трималася міцно. Після цього з ДВП або фанери випиляєте нижню і верхню частину каркаса, до якого ви прикріпіть щаблі. З брусків дерева випиляєте стійки, рівні висоті сходів.
7
Відріжте шматок досить товстого дроту і загніть її у формі перил. Потім просвердлите в самому низу і в самому верху сходів два отвори, залийте їх клеєм і встановіть в них два кінця дротяних перил.
8
Фінгерпарк складно уявити без рампи - вона теж повинна стати обов'язковим його елементом, так як на рампі виконується більшість трюків. Випиляєте з фанери або ДВП прямокутник, рівний довжині і ширині майбутньої рампи, і помістіть його на кілька хвилин у гарячу воду.
9
Потім акуратно загніть змочене полотно навколо циліндричного предмета, після чого зв'яжіть загнутий лист мотузкою, витягніть циліндричну основу і залиште полотно сушитися, поклавши його краями вниз на рівну поверхню і притиснувши важким предметом.
10
Виготовте опори для рампи з дерев'яних брусків, які прикріплюються до полотна меблевими куточками після того, як воно повністю просохне.
11
Окремо випиляєте дві невеликих майданчики, які ви зміцните на краях рампи - з цих майданчиків фінгерборд буде з'їжджати в рампу. Зашліфуйте всі грані і поверхні рампи, покрийте її фарбою або лаком, закріпіть на основі і виконуйте трюки.