Як боротися з цвіллю стін.

Спори цвілі є вельми підступними і небезпечними супротивниками, які негативно впливають на здоров'я людини. Цвіль може проникати куди завгодно, опинившись в сприятливих умовах, починає активно розмножуватися. Позбавтеся назавжди від цвілі на стінах за допомогою простих і дієвих способів.
Вам знадобиться
  • - антисептична грунтовка;
  • - валик або пензлик;
  • - ганчірка;
  • - господарське мило;
  • - мідний купорос (або відбілювач).
Інструкція
1
Цвіль - це своєрідний токсичний грибок, який виділяє неприємний запах і може викликати різні хвороби (астму, пневмонію, дерматит), алергію в тому числі. Необхідно встановити причини появи цвілі, в іншому випадку видалення грибка зі стін може дати лише тимчасовий ефект. Найчастіше цвіль з'являється в місцях з підвищеною вологістю, вона може облюбувати ванну кімнату, старі панельні будинки, негерметичні стики панелей. Спори категорично не люблять сухість, чистоту, комфорт і затишок в приміщенні. Джерелом вогкості може стати тріщина в стіні або стелі, крізь яку і надходить волога, погана вентиляція будинку або промерзання стін. Тому потрібно для початку позбутися причин появи цвілі.
2
Купіть в магазині будівельних матеріалів спеціальні протигрибкові засоби. Ретельно вимийте стіни від цвілі з господарським милом. На очищену і суху поверхню нанесіть придбану антисептичну грунтовку, яка в подальшому захистить стіну від атаки цвілі. Через 6:00 знову зачистите поверхню, промийте чистою водою і ретельно висушіть, нанесіть повторно ґрунтовку. Через добу можна клеїти шпалери або використовувати будь лакофарбовий матеріал.
3
Якщо у вас не вистачає грошей на сучасні інноваційні засоби, довіртеся бабусиними рецептами, які не менш ефективні. Скористайтеся розчином мідного купоросу. Розведіть в десяти літрах води сто грам мідного купоросу. Не забувайте, що даний розчин може зрадити стінам блакитний відтінок. Можна замість мідного купоросу використовувати відбілювач або хлорку. Не змішуйте містять хлор з препаратами, які містять аміак.