Як боротися з курцями.

Курці отруюють здоров'я не тільки собі, а й оточуючим. Вчені з'ясували, що пасивне куріння практично таке ж шкідливе, так як концентрація смол і нікотину в димі дуже висока.
Інструкція
1
Курець вдома або на роботі - привід задуматися про власне здоров'я і здоров'я близьких. Потрібно захистити від шкідливої дії дітей, колег по роботі, родичів. Спробуйте поговорити з курцем. Запропонуйте йому виходити з сигаретами на вулицю. Лоджія і громадський балкон - місце не підходяще. Дим все одно буде тягнути в приміщення.
2
Розмовляючи з курцем, наполягайте на тому, що його звичка шкодить оточуючим. Якщо ви станете говорити про його здоров'я, він відповість, що подбає про себе сам. А ось те, що його сигарети згубно впливають на близьких, родичів, колег, може переконати його палити на вулиці.
3
Якщо вмовляння не допомагають, запропонуйте на час знаходження в офісі або будинку замінити звичайну сигарету на електронну. Вона не димить, і курець може скільки завгодно отруювати власне здоров'я, не шкодячи оточуючим.
4
Опишіть переваги куріння на вулиці або використання електронної сигарети. Скажіть, що в цих випадках речі і волосся не будуть смердіти димом, шкідливий дим вдихається тільки через рот, а не через ніс, як це буває в закритому приміщенні і т.д.
5
Чи не скандальте з курцем, інакше він буде диміти на зло. Постарайтеся переконати його, що труїти себе - його право, але оточуючі тут ні при чому. Розкажіть про наслідки пасивного куріння, його вплив на дітей. Якщо людина переживає за своїх близьких, він не буде курити в їхній присутності.
6
Вмотивуйте курця на відмову від сигарет. Різко кинути палити зазвичай досить складно, спробуйте хоча б скоротити кількість викурених в день цигарок. Зробити це можна за допомогою нікотинових пластирів, пастилок і т.д. Найскладніше - психологічна залежність, бажання тримати сигарету в руках. І саме від цієї звички потрібно позбутися в першу чергу.
7
Дайте залежній людині книгу Аллена Кара «Легкий спосіб кинути палити». Там простою мовою доводиться, що ця звичка абсолютно не потрібна людині. Багатьом це читання допомогло кинути сигарети назавжди.