Як плести косички на голові.

Довге волосся вважаються прикрасою для будь-якої жінки. Особливо, якщо вони красиво покладені, виглядають блискучими і здоровими. Але найчастіше, на якісь складні зачіски, немає ні часу, ні вміння. А звернутися в салон краси теж ні у кожного є можливість, і кошти. Найкращий вихід з такої ситуації, це заплести волосся в коси. Не складно і виглядати завжди будите акуратно і модно.
Вам знадобиться
  • Масажна щітка для волосся, резинка для волосся
Інструкція
1
Розчешіть добре волосся масажною гребінцем. Почніть з плетіння звичайної косички . Розділіть на три однакові частини. Домовимося і позначимо їх цифрами: 1,2,3. Затисніть в руці першу пасмо, третю накладіть другу пасмо, потім - першу помістіть між третьою і другою, другу між третьою і першою. І потім, знову третю між першою і другою, і так поки не отримаєте потрібної довжини косу. Закріпіть її гумкою, стрічкою або шпилькою і т. Д.
2
Освоївши плетіння звичайної коси, сміливо переходите на плетіння французької косички . Почніть плести з верхівки. Виберіть на ній пасмо волосся і розділіть її на три рівні частини. Плетіть точно так само як звичайну косичку в такій послідовності: спочатку перша пасмо накладається на другу, потім - третя на першу. Перш ніж накладіть першу пасмо на другу ще раз, додайте до неї прядку вільних волосся справа. Після цього накладіть увеличившуюся першу пасмо на другу. Таку ж операцію виконайте з лівого боку. Додайте пасмо волосся з лівого боку і накладіть її на другу пасмо. Продовжуйте діяти таким же чином, послідовно накладаючи то першу, то третю пасмо поверх другий. Коли вільних пасом не залишиться з обох сторін, продовжуйте заплітати волосся, як звичайну косу або косу "колосок-пшеничка".
3
«Колосок- пшеничка» плететься з двох пасом. Розчешіть волосся вниз. Виділіть пасмо волосся в тім'яній зоні і розділіть її на дві рівні частки. Зробіть перехлест пасом зліва на право, потім праворуч від вільних волосся виділіть тонку прядку і накладіть її на основну пасмо зверху. Зафіксуйте руками обидві прядки з двох сторін. Потім зліва від вільних волосся відокремте таку ж по товщині прядку і накладіть її зверху основною. Таким методом захоплюйте прядки поступово з обох сторін. Коли коса потрібної довжини вийшла закріпіть її гумкою, красивою шпилькою або бантом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mJJ6TUaUX1w