Як в силу обставин може розкритися характер людини.

Сильні емоції виводять на перший план найприхованіші риси характеру. В екстремальній ситуації тихоня може повестися як герой, а улюбленець публіки - забитися в кут від страху.
Інструкція
1
Психіка людини практично не вивчена. Вчені можуть говорити про основні рефлексах, але й тільки. Психологічна складова поки практично не доступна для вивчення. Наприклад, психотерапевти досі вагаються точно сказати, чому характер людини так сильно міняється в екстремальних ситуаціях.
2
Дізнатися людини по-справжньому допоможе тільки зміна обставин. Саме в умовах стресу проявляється істинний характер. Тому ніколи не можна говорити, що людина боягуз, або, навпаки, сміливець, до того, як побачили його поведінка в екстремальній ситуації.
3
Також можна до кінця пізнати і свій характер. Ви можете бути переконані, що ніколи не ввійдете в воду, поки не кинувся рятувати потопаючого дитини. Або будете впевнені, що здатні ужитися з ким завгодно, поки до вас в кімнату не підселили голосно хропе товариш, який розкидає свої шкарпетки де попало. Тоді ви зрозумієте, що ваше звичайну поведінку досить поверхово, а насправді в душі ви зовсім інша людина.
4
Зазвичай люди, що потрапили в складні обставини, вже ніколи не стають колишніми. Вони розуміють, що те, як вони поводилися раніше, і що вважали своїм характером - наносне. Вони діяли, виходячи з уявлень оточуючих про себе, і намагалися відповідати вимогам рідних і близьких. І тільки екстремальна ситуація змогла витягнути назовні справжній характер, людина дізналася, на що здатний насправді. І він більше не бажає діяти за вказівкою. Подальша поведінка він коригує виходячи тільки з власних уявлень про те, як потрібно і як не треба себе вести.
Корисна порада
Не обов'язково чекати критичної ситуації, щоб зрозуміти свої істинний характер. Прекрасно працює зміна обставин. Вирушайте в подорож поодинці, запишіться в загін пошуковців і т.д. Там, де потрібна відповідальність і самовіддача, справжні якості психіки проявляються швидше.